Je moet alle dingen doen die ik graag zou willen doen in bed. Laten we stout en geil zijn. Ik ben er vrij zeker van dat we van elkaar gaan genieten. Ik ben hier om alle dingen te doen die je wilt doen. Laten we het vandaag leuk maken voor ons.
BlondeCeleste, 46 jaar · Hoef en Haag
Ik vind het leuk als een man een beetje sexy is. Ik denk dat het belangrijk is dat hij wat warmte uitstraalt. Ik hou ervan als een man slim is.
Che-noahh, 47 jaar · Bolsward
Je vind het leuk om gewoon iets leuks met me te doen,niet iets serieus, ik wil nu weten wat je leuk vindt. Breng me ergens naar toe en ik hoop dat we er allebei van genieten!
Welkenie, 50 jaar · Ronse
Een leuke liefdevolle man die niet alleen aan zichzelf denkt maar ook veel over heeft voor een ander. Die het leuk vind om dingen te ondernemen en die ten alle tijden eerlijk is. Hoe je eruit ziet daar hecht ik niet zo heel erg veel waarde aan al zijn er wel grenzen natuurlijk. Ik zoek geen macho type maar gewoon een gezellige man. Kun jij je hier in vinden dan hoor ik graag iets van je terug
Een interessante kerel die me het gevoel kan geven dat ik te veel te bieden heb. Wie kan mijn gevoel van eigenwaarde vergroten! En kan me het gevoel geven dat ik mooi ben. Leuk om bij te zijn en op zoek naar een vriend. Wie zijn begripvol en onafhankelijk!
Kun jij mijn gevoelens van onrust wegnemen en mij laten voelen wat ik al die tijd heb gemist. Een man die mij zijn liefde geeft en die mij weer laat voelen hoe het voelt om bemind te worden.
Mijn ideale man moet een erg liefhebbende en gepassioneerde man zijn, ik hou ook van mannen met veel ervaring en avonturen, ik zou graag een persoon willen vinden die een serieuze relatie met mij wil hebben
Ik wil iemand die fantastisch kan presteren als het gaat om het de vrouw naar de zin te makken. Ik wil niet zomaar een willekeurig iemand, dat zou heel gemakkelijk zijn dan kan ik ook naar een café gaan. Ik wil heel comfortabel zijn met jou en je pik, want dat is de enige manier waarmee ik me kan amuseren.