Ik hou van een stevig gebouwde man,misschien wat zonnig kleurtje maar hoeft niet. Helaas mannen, ik heb een hekel aan zweetvoeten. Ik word snel heet van een man die wat ongeschoren is en ruig, maar wel fris. Zo'n een man mag mij van top tot teen naakt verleiden
KoketteColette, 58 jaar · Veurne
Zelf altijd hard gewerkt en een eigen bedrijf gehad. Mij lijkt het fijn deze ervaring te kunnen delen met een man die ook zelfstandig is en een harde eerlijke werker is. Aantrekkelijk en modern, en goed verzorgd, geen stoffige oude man in slonzige kledij. Een man die weet wat er speelt in de wereld.
MariskaFe, 50 jaar · Walshoutem
Ja verliefd worden dat wil ik zo graag weer eens. Eigenlijk zie ik er erg veel voordelen aan. Leuk, gezellig, en zeker niet meer alleen.. Ik ben niet jaloers aangelegd. Jij hopelijk ook niet.
Clauwtjes, 53 jaar · Hoogezand
Ik zoek een eerlijke en gezellige man, met een leuke uitstraling een goed karakter. Ik sta open voor alles, dus doe maar eens een leuke suggestie. En wie weet heb jij wel eens beet. ;-)
Meisjes in de chatbox
Lindy19, 24 jaar · Heino
♥ Overijssel
♥ Ik heb blond haar
♥ Ik heb blauwe ogen
♥ Ik rook niet
♥ Ik heb geen tatoeages's
♥ Ik heb een slank lichaam
Lindy19 is op zoek naar:
Gezellige jongen geen voetbal zeikerd, maar wel stoer en zelfverzekerd, geen emo
Je moet net zoveel van de natuur houden als ik en van het doen van sexy dingen buitenshuis. Ervaring hoef je er niet mee te hebben maar je moet bereid zijn om het uit te proberen. En ik hoop dat je mijn piercings en tattoos niet erg vindt.
Leuke raadsels hou ik van en het raadsel dat ik nu heb opgegeven is alleen maar komen kijken. Ik sta alleen niet voor mijzelf in als je komt en ik heb sterk het vermoeden dat je daar geen probleem mee hebt. Misschien worden we wel meer dan dikke maatjes.
Nou ik weet niet wat ik hier zou moeten schrijven, ik weet gewoon dat hoe je ook bent, het me niet uit maakt , zolang je me aardig behandelt, hebben we allemaal ons deel, beter kan niet toch? Dus daarom zal ik je accepteren.
Ik wil dat je verantwoording verschuldigd bent aan mij. Word jij mijn neukmaatje? Wat zijn de dingen die je voor mij kunt doen? . Ben je beschikbaar om plezier te hebben met me?
Roelle, 25 jaar · Coevorden
♥ Drenthe ♥ Bruin haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
Je bent ook gek van sport! Je ziet er dan ook nog wel goed uit en een beetje gespierd mag zeker ook wel :)
Altijdzinn, 25 jaar · Utrecht
♥ Utrecht ♥ Rood haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
Ik zoek een maatje die denkt mij wat te kunnen leren :3