Ik zoek een leuke man tussen de 45 en 65 jaar die wel zin heeft om met mij op pad te gaan. ik ben een actief persoon en ben altijd bezig. Maar daarnaast vind ik het heerlijk om uit eten te gaan, wat te drinken op een terrasje, lekker te kletsen over van alles en nog wat. Maar ik heb ook een rustige kant en dan zit ik lekker op de bank met een goed boek of een leuke dvd. Dus als je zin hebt, kom je er gezellig naast zitten.
Plezantemeid, 45 jaar · Geluwe
Een schat van een man die er geen problemen mee heeft dat ik onregelmatig werk. Een man die begrijpt hoe het is om verantwoordelijkheden te hebben en mij daarin stimuleert. Uiterlijk en leeftijd spelen geen rol, geef jij mij die vlinders in mijn buik?
Ppppppaaaula, 66 jaar · Kluizen
Je kan je mannetje staan in het digitale tijdperk, bent niet van een té oude stempel en hebt niks tegen mijn kat. Ga je ook wel eens graag op reis of iets drinken op café laat me dan eens iets weten. We zien dan wel waar het naartoe gaat.
Xxmelisaxx, 45 jaar · Bruchterveld
Natuurlijk ben jij net zo geil of nog geiler als ik, lekker met jezelf aan het spelen, maar jouw pik wilt liever ook in een echt sappig kutje toch? De smaak van mijn sapjes daar zul jij van genieten en je neukt mij het liefst overal!
Meisjes in de chatbox
Mariesska, 25 jaar · Kerkrade
♥ Limburg
♥ Ik heb blond haar
♥ Ik heb blauwe ogen
♥ Ik rook niet
♥ Ik heb geen tatoeages's
♥ Ik heb een slank lichaam
Mariesska is op zoek naar:
Ik hoop een man te vinden die me zal geven wat ik wil. Een metgezel in het leven die me nooit zal verlaten, wat er ook gebeurt. Ik ben op zoek naar een vriend om voor altijd bij te zijn.
Kan jij mij wel begrijpen en zit jij ook niet verlegen om vrienden maar heb jij altijd plek voor nog een hele close. Ik weet verder niet wat hier neer te zetten hoor, laat ons lekker gek doen en dan zien wij het vanzelf wel.
een goede persoonlijkheid is een must voor een kerel, natuurlijk voor ons, meisjes, wil behandeld worden als mooi en gelijk, ik ben aan het spelen en wacht op je
Je houd van dieren paarden ook graag misschien werk je er wel mee? En je kan je vinden in de woorden die ik schreef..(bloos) dat zou ik wel leuk vinden hihi.
Ik zoek een man die gewoon leuke dingen wil doen samen. Samen tijd doorbrengen, misschien als vrienden, misschien als meer. We zullen zien, nietwaar? Ik wil wel alleen dat jij reageert als jij single bent. Of in scheiding ligt of zo. Ik wil geen relatie verpesten.
Ik wil iemand hebben die mij accepteert zoals ik ben en neemt zoals ik op de foto lig ;) Kan jij je aan passen aan een beetje passie en kunst dan wil ik jou in mij hebben.
Je bent een goedhartig persoon die graag plezier heeft met iemand zoals ik, die weet hoe hij ook lol moet hebben. Ik weet zeker dat we elkaar niet snel zullen vervelen, dus laten we even bij elkaar komen om te kijken hoe het gaat. Ben je klaar voor echt plezier?