Jij bent eerlijk en oprecht en kan mij geven wat ik graag wil, dan kan ik jou geven wat jij wilt geven wat je mist.
Polleke65, 52 jaar · Lutjebroek
Ik zoek een leuke man die ook houd van romantiek. een lekker wijntje en een filmpje maar ook uit eten gaan en gezellig samen koken. Kortom: gewoon samen een mooi leven opbouwen.
Tineke53, 64 jaar · Leeuwarden
Een leuke zorgzame lieve man met zijn hart op de goede plek. Eentje die ook bepaalde dingen mist en dat via deze weg wil uitproberen. Ben je een knuffel beertje? Dan zit je bij mij goed! Graag discreet reageren!!!
Maatjevinden, 55 jaar · Egmond aan Zee
Omdat ik gelukkig ben met mijn leven als single ben ik niet direct op zoek naar een relatie. Niet omdat ik geen relatie wil maar ik laat dit liever als vanzelf gebeuren. Wat niet is kan komen... en wat niet komt zal niet moeten zijn :-) Voor nu? Een leuk maatje om leuke dingen mee samen te doen.
Meisjes in de chatbox
Lindyme, 24 jaar · Middelkerke
♥ West-Vlaanderen
♥ Ik heb zwart haar
♥ Ik heb grijze ogen
♥ Ik rook niet
♥ Ik heb tatoeages's
♥ Ik heb een slank lichaam
Lindyme is op zoek naar:
Ik wil een man die echt en zeer aantrekkelijk is, ik hoop dat je volwassen bent, zodat je weet wat ik echt leuk vind. Ik wil het zo erg, als je vrij of beschikbaar bent, laat het me dan snel weten!
Je bent weer alleen of hebt net als mij nog niemand gehad, maar weet ook dat je er aan toe bent om samen te zijn met iemand, iets te gaan opbouwen en het leven samen leuker maken!
Stuur mij maar geen berichtje als je niet van dieren houdt. Jij hebt wel een paar receptjes voor mij om te koken. Jij wilt ook een keertje koken voor mij en zou mij graag voeren. ;) Jij moet mij niet gaan vervelen. Ik wil dat je levendig bent en altijd bezig bent.
Ben jij iemand die niet meteen naar het uiterlijk kijkt maar ook het innerlijk belangrijk vind? En vind je het leuk om naar het strand te gaan of gezellig naar de film? Je moet een vriendschap willen opbouwen en openstaan voor meer.
Wat zijn mijn wensen en verwachtingen van jou? Jeetje wat moeilijk. Ik zoek denk ik een leuke jongen die mijn mondhoeken doen omkrullen en mijn ogen doen twinkelen. Iemand om lief en leed mee te delen.
Superman, ben je daar? Profiteer mee van al het moois dat onze lieve Heer aan me heeft gegeven. Ik heb wel bewondering voor oudere ervaren mannen overigens :)
Help jij me om mijn dromen te verwezenlijken? Ben nu hard aan het werken om een goede basis te creëren en ik heb een jongen/man nodig die mij af en toe net dat extra zetje in de juiste richting kan geven.
Jij en ik en een leuke tijd in bed, dat is het enige waar ik om vraag. Het moet perfect zijn en ik weet dat ons dat gaat lukken. Dus verspil verder geen tijd en laten we doen wat wij het meest willen!