Jij bent een geweldig persoon en je houdt er zelf ook wel van om plezier te maken. Je bent dan ook nog eens heel erg knap en handig in alles wat je doet! Ik vind dat we echt onze kans moeten wagen!
Pangasius, 56 jaar · Hasselt
Ben jij de man waarmee ik een gezellig chat kan hebben.
BontGirl, 60 jaar · Avekapelle
zin in een hete ervaring met een spannende dame? Gij mag ook een Hollander zijn, want ik weet dat jullie ook zeer van Vlaamse toetjes houden! XXX
Alene1972, 45 jaar · Gieterveen
Ik hoop een man te vinden die klaar is om zijn leven met iemand te delen. Gewoon samen eten, over onze dag praten, leuke dingen doen en hopelijk verliefd op elkaar worden.
Een interessante kerel die me het gevoel kan geven dat ik te veel te bieden heb. Wie kan mijn gevoel van eigenwaarde vergroten! En kan me het gevoel geven dat ik mooi ben. Leuk om bij te zijn en op zoek naar een vriend. Wie zijn begripvol en onafhankelijk!
Kun jij mijn gevoelens van onrust wegnemen en mij laten voelen wat ik al die tijd heb gemist. Een man die mij zijn liefde geeft en die mij weer laat voelen hoe het voelt om bemind te worden.
Mijn ideale man moet een erg liefhebbende en gepassioneerde man zijn, ik hou ook van mannen met veel ervaring en avonturen, ik zou graag een persoon willen vinden die een serieuze relatie met mij wil hebben
Ik wil iemand die fantastisch kan presteren als het gaat om het de vrouw naar de zin te makken. Ik wil niet zomaar een willekeurig iemand, dat zou heel gemakkelijk zijn dan kan ik ook naar een café gaan. Ik wil heel comfortabel zijn met jou en je pik, want dat is de enige manier waarmee ik me kan amuseren.