Je houdt van romantiek, lekker eten en erg erotisch ingesteld? Dan zoek ik jou.
Motormuisje, 69 jaar · Ranst
Een leuke, nette, verzorgde man die ik graag zou willen leren kennen als hij dat ook zou willen. Ik verzorg mezelf nog goed en zou graag willen dat jij dat ook deed! Zie jij er leuk uit, en lijkt het je gezellig met mij contact te leggen, dan krijg ik graag een berichtje van jou!
Lenszz, 62 jaar · Begijnendijk
een echte eerlijke man,dat staat bij mijn boven aan,ook in goede en slechte tijden elkaar steunen. dat vind ik zeer belangrijk.
Saqui, 46 jaar · Dordrecht
Je bent iemand die mij uit de put kan halen,
Meisjes in de chatbox
Skylala, 26 jaar · Hengelo
♥ Overijssel
♥ Ik heb gekleurd haar
♥ Ik heb bruine ogen
♥ Ik rook niet
♥ Ik heb tatoeages's
♥ Ik heb een slank lichaam
Skylala is op zoek naar:
Ik zoek een heer met een grote persoonlijkheid om een ??liefdevolle relatie aan te gaan met oprechtheid, respect tolerantie, en in staat om me er veel meer van te geven.
Als je me de dingen kunt geven die ik wil van hier. Ik zal daar heel blij mee zijn. Ik denk dat dit het begin is van iets geweldigs voor ons. Ben je nu klaar voor mij? Laten we nu van elkaar genieten.
Ik houd ook van zwart, zwart past overal bij. Hoe dan ook, ik ben op zoek naar een sekspartner voor regelmatige ontmoetingen. Als ik mag kiezen, dan mag hij van mij overheerlijk zijn, geweldig sterk en speels in bed. Jij kan ook wel eens wat ruiger of ruwer zijn, maar jij weet precies wanneer je dat kan doen.
Ik ben naar een jongen op zoek die niet zeurt. Dat klinkt misschien heel logisch, maar ik ken alleen zeurende mannen dus ik denk dat het fijn is als je positief bent.
Ik geef de voorkeur aan iemand die veel ervaring heeft met het bevredigen van vrouwen. Hoe oud je bent en hoe je eruit ziet maakt mij niet uit als we samen veel ondeugend plezier kunnen hebben.
Oh ja, moet hier natuurlijk zeggen dat je leuk en knap enzo moet zijn, hahah, ja dan zullen er lekker veel reageren ;) Nee hoor, gewoon jezelf zijn, ben ik ook :-p
Muziek is altijd leuk, wie weet ben je wel degene die dezelfde dingen leuk vind. Daar gaat het mij om dat ik met iemand in gesprek kan gaan die er net zo over denkt als mij.
Ik hou van een ruige jongen! Ik wil hier regelmatig neuken met een hete vent! Stuur je mij een berichtje?
Engelvandenacht, 23 jaar · Maarssen
♥ Utrecht ♥ Bruin haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
Aardig, sociaal, lief, leuk, charmant, grappig, stoer, mannelijk maar een zacht randje, gelukkig, goed verzorgd. Jemig, dat zijn wel een hele boel dingen, misschien kan ik er maar beter mee stoppen en eerst rustig afwachten of er wel een reactie komt...