Je bent erg geil en je pik zal in mij zijn de hele tijd dat we samen zijn. Als je me mee wilt nemen op een date, is dat ook goed, maar je moet echt zorgen dat ik daarna klaarkom. Ik zorg ervoor dat je je lul melkt voor alle sperma die hij ook heeft.
Ineke1970, 46 jaar · Monster
Vrij zijn maar toch samen. Dat is eigenlijk wat ik zoek in een relatie. Hoe we dat kunnen invullen weet ik niet maar denk dat als jij er net zo in staat dat dat goed moet komen. Ik van op mannen met een verzorgt uiterlijk.
Frya, 70 jaar · Ham
Heb jij een relatie heb ik al opgegeven, blijkbaar is dat voor mij gewoon niet weggelegd
Maakmegelukkig, 61 jaar · Breda
Je bent niet van de vereniging pleur maar neer show zoals mijn toekomstige ex die alle achter zich neer gooit en met blubber schoenen door huis loopt en nog het lef heeft om te vragen of ik een biertje kan pakken.
Meisjes in de chatbox
TeunnX, 23 jaar · Hurdegaryp
♥ Friesland
♥ Ik heb donkerblond haar
♥ Ik heb groene ogen
♥ Ik rook niet
♥ Ik heb geen tatoeages's
♥ Ik heb een gezet lichaam
TeunnX is op zoek naar:
Ben je een gepassioneerde man? Ik weet zeker dat je stout met me gaat doen als we elkaar ontmoeten. Ik ga je de beste seks van je leven geven. Gelooft u dat ik dat voor u kan doen?
Je moet ons wel aan kunnen, we zijn wel met zijn drietjes en we splitsen onszelf niet op ofzo. Wanneer de een wordt geneukt likt de ander de ander haar kutje, of jouw ballen..met zijn allen kunnen we aan je pik zuigen om de beurt, noem maar op. Dus als je stevig in je schoenen staat en je durft het aan, kom maar
Ben jij die man die mijn hartje sneller laat kloppen? Een man die samen met mij wil kijken naar een leuke toekomst. Ik ben niet zo van de losse contacten, dus ik zoek wel echt wat voor vast.
Een gewone jongen/man die zin heeft om mij beter te leren kennen en dan zien wij wel hoe het zal zijn samen. Gewoon genieten van leuke tijden en misschien komt er ooit wel wat meer uit.
81jenna81, 26 jaar · Werkhoven
♥ Utrecht ♥ Bruin haar ♥ Grijze ogen ♥ Slank lijf
Wat wil je met mij doen? Ik ben enthousiast over de dingen die we hier kunnen doen. Ik weet zeker dat we vandaag dingen voor ons kunnen laten werken. Ben je nu klaar voor mij?
Ik hoef geen man die bang is om iets te zeggen, aangezien ik zelf steeds heel wat te vertellen heb hoop ik iemand te vinden die net zoals mij zeer sociaal is aangelegd. Trouwens je moet ook op ander vlak initiatief durven nemen...
Gezellige man die net als ik op zoek is naar een fijne relatie. Ik ben afgestudeerd en klaar voor een relatie nu ik een baan en huisje heb gevonden. Voor mij is karakter en persoonlijkheid belangrijker dan het uiterlijk.
Ik zoek een man, netjes en lief, maar ook sexy. Iemand waar ik heerlijk tegen aan kan kruipen, een man die mij begrijpt, mij kan verwennen zo als een vrouw dat verlangt van een man