Sorry, die eerste stap zal van jou moeten komen. Niet omdat ik verlegen ben, maar ik ben wel een beetje ouderwets ingesteld en vind dat de man die eerste stap moet zetten ;-) Ben jij lekker ouderwets galant? Daar hou ik van.
Chara, 52 jaar · Beverwijk
gezellige man met humor, die niet claimt, een maatje, respectvol
Sylviexxx, 51 jaar · Houten
Hoe dan ook, als je geïnteresseerd bent om mij beter te kennen, laat gewoon een bericht achter. Laten we elkaar dan leren kennen. Gewoon mijn geluk beproeven op deze online dating-site. Lol
GezelligeHIAse, 50 jaar · Katwijk
Wat ik van jou verwacht is dat je graag geniet van het leven en van kleine dingen. Verder ben je gewoon jezelf en blijf je jezelf.
Meisjes in de chatbox
Ysabel123, 26 jaar · Etten-Leur
♥ Noord-Brabant
♥ Ik heb donkerblond haar
♥ Ik heb grijze ogen
♥ Ik rook niet
♥ Ik heb geen tatoeages's
♥ Ik heb een slank lichaam
Ysabel123 is op zoek naar:
Je bent zo geil als iets en je hebt een stevige en lange pik die mij van mijn sekshonger gaat afhelpen!
U bent verzorgt , eerlijk en niet jaloers. U hebt vervoer, ik heb geen auto dus verder weg is voor mij een probleem. Maar daar komen we wel uit neem ik aan.
Ben jij die spannende man die hou van lekkere vrouwen. Want ik hou er van om jou lekker in de watten te leggen, je lekker te pijpen en te zorgen dat het je aan niks ontbreekt. Ik val op lieve mannen die soms ook wel romantisch kunnen zijn. En een lekker kontje hebben ; )
Jou pik is dik, lekker zo lekker dat die mij kei hard wilt neuken, ik wil een man die actief is, ruw en lekker met zijn mond, wel een volwassen man die weet wat hij doet.
Zou je me willen verwennen? Als je antwoord ja is, dan heb je een zeer goede beslissing. Ik ben echt bereid om alles aan jou te geven. Vind je dat leuk? Ik ben echt op zoek naar een geweldig persoon
Elisaaaaa, 23 jaar · Utrecht
♥ Utrecht ♥ Blond haar ♥ Blauwe ogen ♥ Slank lijf
Lange seks, vele standjes, geen gezeur maar gewoon gaan. Ik hou van harde seks, laat zien dat jij de baas bent en neem mij onder handen. Volgens mijn ex was mijn kont nog erg strak en met de tijd dat wij anale seks hadden werd dat ook niet soepeler. Misschien kan jij eens jouw best doen mijn kontje op te rekken?!