Je hebt innerlijke rust of je staat er voor open om die te vinden. Je bent open van ziel en geest en kan goed problemen los laten of verwerken. Je bent dus positief in het leven!
Kyra, 49 jaar · Bakel
Je bent iemand die werk maakt van een vrouw en interesse toont en deelt ,voor dat er de volgende stap is. Je gaat niet overhaasten en bent liefdevol. Je weet steeds weer te verrassen en bent verzorgt!
LiseWom62, 55 jaar · Midwolda
Wil je ondeugend met me doen? Ben je klaar om wat tijd met me te hebben? Laten we deze speciaal voor ons maken en elkaar ontmoeten. Ik ben klaar voor een goede tijd met je
Amazona, 60 jaar · Rotterdam
Je moet sociaal, sportief, spontaan en gezond zijn
Meisjes in de chatbox
Bibett, 26 jaar · Maastricht
♥ Limburg
♥ Ik heb blond haar
♥ Ik heb groene ogen
♥ Ik rook
♥ Ik heb tatoeages's
Bibett is op zoek naar:
Someone I can talk to and have fun with. Someone who is open minded, honest and nice to me :)
Ik hou van een man die ouder is dan ik ben met veel voorkeur en veel meer ervaren dan ik. Ik heb minder ervaring, dus ik denk dat ik meer van jou zou kunnen leren!
Ik zoek een lieve, eerlijke en betrouwbare man. Actief en attent, joviaal, grappig maar ook serieus als het moet zijn. Houd van lekkere avondjes op de bank, maar een avondje in de kroeg ook erg gezellig vind.
ik wil dat je ook gewoon spontaan en niet verlegen bent. slank en mijn leeftijd dus zo rond 20-27. gekke meisjes die ook van avontuur en spanning houden!
Vrouw1992 , 25 jaar · Alphen aan den Rijn
♥ Zuid-Holland ♥ Bruin haar ♥ Bruine ogen ♥ Dik lijf
Je zult me proberen te begrijpen dat ik nog steeds jong voor ben maakt voor jou helemaal niet uit, je bent bereid om alles te proberen, zolang je er maar goed in bent!