Iemand die mij vlindertjes in mijn buik kan bezorgen en mij behandelt zoals hijzelf behandeld wilt worden. Ik hoop hier iemand te vinden die mij een goed gevoel over mijzelf zal geven.
Ruubbie, 45 jaar · Sappemeer
Je bent single en niet gebonden dat is heel belangrijk voor mij, je hebt tijd voor mij en anders zul je tijd voor mij vrij maken om samen leuke dingen te doen. Ben jij die man die net als mij opzoek is naar een beetje gezelligheid?
EyesShut, 46 jaar · Borsbeke
Jij bent gepassioneerd, net als ik onstuimig en op zoek naar grenzen, maar altijd met niveau en diepgang. Je bent in staat te geven én te nemen, te krijgen én te ontvangen. Kortom: je luistert niet alleen naar het lichaam van de ander, maar zeker ook naar je eigen lichaam
GeNineh, 55 jaar · Radewijk
Je kan me ??begrijpen en je wilt luisteren naar wat ik je te zeggen heb, je moet ook een goed hart hebben! Verder maakt het me niet zoveel uit hoe oud je bent of hoe je eruit ziet als we het maar leuk hebben met elkaar.
Meisjes in de chatbox
Liann199108, 26 jaar · Maastricht
♥ Limburg
♥ Ik heb blond haar
♥ Ik heb blauwe ogen
♥ Ik rook niet
♥ Ik heb geen tatoeages's
♥ Ik heb een slank lichaam
Liann199108 is op zoek naar:
Ben jij een beetje gezellig, zit jij boordevol humor en kan jij om de meeste domme dingen de meeste lol hebben. Schrijf mij dan een berichtje en wie weet liggen wij straks nog met elkaar in een stuip van het lachen. Ik ben er aan toe en helemaal wanneer jij niet al te ver van mij vandaan woont.
Je moet niet echt een bepaald iets hebben, het moet gewoon klikken en een beetje van lol houden, een beetje jong van geest en op stap willen gaan en met mij dansen natuurlijk, ha ha.
Paauulltje, 25 jaar · Sittard
♥ Limburg ♥ Bruin haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
Ik kan soms best gekke streken hebben, maar dat valt bij jou goed, je houd van humor en van lachen. Maar eigenlijk hoop ik dat je van meer houd, je snapt me wel toch? Of moet ik het even beter aan je uitleggen?
Ik ben opzoek naar een lieve vriendin waar ik alles mee kan doen. Gewoon gezellig samen of met een vriendengroep. Ook zou ik graag wat intiemere dingetjes willen maar dat komt vanzelf
Het beste is dat ik iemand vind, die er voor zorgt dat ik niet constant stil val. Maar me vaker bij de les houdt en dan samen leuke dingen doen dan. Ik ben echt wel benieuwd of dat hier wel zal lukken dus.
Touche19950804, 22 jaar · Amersfoort
♥ Utrecht ♥ Bruin haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
Jij bent ook iemand die op jonge leeftijd al weet wat hij wil, in dit geval een relatie. Samen kijken waar het naartoe gaat, dag voor dag, genietend samen, lekker feesten, kletsen, op vakantie gaan noem maar op. Qua uiterlijk ben je een lekker ding natuurlijk, dat kan niet anders, kan je wel zeggen hoe of