Ik heb fouten gemaakt, ik heb gehuild, ik ben eenzaam en bang en boos geweest. Ik heb wat dingen meegemaakt. Hebben we dat niet allemaal? Maar ik wil dat je iets weet: ik ben niet gebroken. Misschien was ik dat voor een tijdje wel. Misschien heb je me op mijn slechtst gemist, en daarvoor moet ik zeggen dat ik dankbaar ben.
Irma70, 47 jaar · Geldrop
interesse in een spannende man die van wilde actie houd. ik mis dit met mijn eigen vent.
Pinata, 46 jaar · Alteveer
houden van hele grote borsten,genieten van aparte standjes
Ik hou niet van een man die zich anders voordoet dan hij is, je moet gewoon jezelf zijn dan gaat het het fijnste worden tussen ons. Ik zou een man willen vinden die net als mij de spanning wel wat hoger durft te maken door eens wat nieuws te proberen.
Een man die serieus is en klaar is om mijn vriendje te worden. Ik hoop dat je aardig bent, je moet me ook respecteren en je zult me ??gelijk behandelen en samen met mij iets leuks doen!
Je zou graag willen reizen en verschillende plaatsen bezoeken en graag lange tijd met mij doorbrengen. Ik ben een aanhankelijk persoon, dus wees voorbereid om altijd bij mij te zijn, waar je ook gaat. Ik zal je ook brengen naar plekken waar dan ook in de wereld.
Gewoon op zoek naar een leuke date, liefst in de buurt, scheelt weer reizen haha. Ik ben niet van de vaste relaties. Meer omdat ik mijn bisexualiteit aan het ontdekken ben :)
Een goede vent die me een veilig gevoel kan geven als ik bij hem ben. Van, natuurlijk, aantrekkelijke en goed uitziende kerel, het maakt niet uit van de leeftijd, zolang hij me en mijn gebreken kan accepteren. Zoals een meisje als ik te vermaken en kan mijn goede metgezel zijn. Laten we gewoon kijken wat
Ruthss, 22 jaar · Well
♥ Limburg ♥ Zwart haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
Jij bent iemand die zich aan zijn woord houdt. Mensen kunnen op je rekenen, vooral degene die speciaal voor je is. Je bent verantwoordelijk en volwassen in je manier van doen.