Wat ik eigenlijk hier zoek, is gewoon leuk en gezellige contact, met een leuke andere man. Die wel de betekenis van gezelligheid weet, en waardeert. Die zin heeft om met mij af en toe een leuke avond buiten de deur door te willen brengen. Meer vraag ik niet..
Dewihoffs, 55 jaar · Waalre
open staan voor van alles en nog wat in het leven, rustig aan iets willen opbouwen
Amateurtjeluik, 47 jaar · Antwerpen
Of jij jonger of ouder bent maakt mij niet uit. Het gaat erom dat wij op een lijn zitten en misschien wel dezelfde dingen leuk vinden. Houd jij ook van een sportief uitje? Een echte charmante man mag zeker mijn pad kruisen.
Droomland, 73 jaar · Abbekerk
Ben je een serieuze man die behoefte heeft aan een serieuze relatie. Betrouwbaar en gezellig.
Meisjes in de chatbox
Shin1gEmily, 25 jaar · Erembodegem
♥ Oost-Vlaanderen
♥ Ik heb zwart haar
♥ Ik heb bruine ogen
♥ Ik rook niet
♥ Ik heb geen tatoeages's
♥ Ik heb een slank lichaam
Shin1gEmily is op zoek naar:
Bevallen die paar kenmerken van mij jou wel? En zie je jouzelf met mij wel lekker lang in bed liggen? Je houdt van knuffelen, zoenen, je bent netjes en verzorgd en serieus wat relaties betreft. Neem je dan contact met mij op?
Ook al een beetje aan het bedenken wat te gaan doen met je leven, en geen zin meer om een relatie te nemen om een beetje aan je sex te komen. Try me :) wie weet word het dan nog eens erg gezellig.
Ben jij een leuke, lieve, schattige, knuffelbare maar bovenal eerlijke jongeman? Die het aandurft met deze zachtaardige, met wel heel duidelijk haar eigen mening? Je moet ook wel een beetje een huismus zijn, niet altijd weg willen, maar het met zijn tweetjes ook gezellig kunnen maken Zou jij je hier
Hou jij van een goede natte kut die heel wat te kort komt? Ik ben zo in voor een maatje voor de beste seks en heb daar wel veel voor over. We genieten en doen wat we willen. Denk jij daar ook aan?
Je houdt niet van geschoren kutjes omdat het is alsof je een kind neukt en dat is gewoon raar. Ik zou echt iemand willen die zijn haar op zijn ballen laat groeien, omdat ik er erg van geniet. We gaan gewoon neuken, want dat is het natuurlijke ding om te doen.
Ik hou dus niet van mannen met vieze handen. Ik kan maar beter zo eerlijk mogelijk zijn, anders word het niks tussen ons. Zoek een man die schoon is op zichzelf, houd van orde en netheid. Maar ook een die samen met mij heerlijke seks wilt hebben, heerlijk genieten in mijn satijnen opgemaakte bed, de sterren