Geluk. Mensen vertrouwen elkaar niet meer, ze hechten geen waarde aan eerlijkheid of liefde. Ik zeg dat je mijn geluk moet zijn. Je leest mijn profiel en vraagt ??me wat ik ben.
Norma L, 51 jaar · Nieuwdorp
Ik hou niet van die jongens die zich anders voordoen. Ik haat het echt. Dus wees niet zoals zij. Ik ben niet echt op zoek naar een perfecte man, maar wees gewoon jezelf.
Geluksvogeltjee, 49 jaar · Kaag
Dat laatst is dus precies wat ik hoop hier te vinden. Het is niet dat ik maanden lang van huis ben. Vaak is het even op en neer en dan ben ik er weer, ben nog steeds meer hier dan in het buitenland. Jij staat open voor een nieuwe vriendschap, hebt het hart op de juiste plaats en wie weet wat er van komt.
Krachtig54, 63 jaar · Boschoord
Een ruimdenkende man die openstaat voor sex en dat ook gescheiden kan houden van zijn eigen leven. Iemand die af en toe wil afspreken en zonder verwachtingen en verplichtingen lekker zich kan laten gaan. Een stevig type dat mij hard laat werken maakt mij heel geil.
Meisjes in de chatbox
CurlyWurlyBabe, 26 jaar · Leuven
♥ Vlaams-Brabant
♥ Ik heb gekleurd haar
♥ Ik heb bruine ogen
♥ Ik rook
♥ Ik heb tatoeages's
♥ Ik heb een slank lichaam
CurlyWurlyBabe is op zoek naar:
Ben jij die leuke jongen waar ik al een tijd naar zoek ? Nee, geen dames, echt niet! Wie laat er eens wat horen?
Je ben een gezellige man die niet gelijk uit is op sex. Je heb geen relatie en bent in eerste instantie uit op vriendschap. Je staat open voor een relatie in de toekomst als het klikt.
Ik zou het wel prettig vinden als je een beetje dezelfde eigenschappen hebt als ik, dus lief, enthousiast en spontaan. Mannen die wat romantiek in zich hebben hebben een streepje voor ;)
Een leuke jonge man die interesse in mij toont en mij echt zou willen leren kennen. Ik vind het wel belangrijk dat je af en toe nog lekker uit je dak gaat, we zijn tenslotte nog lekker jong en daar moeten we het van nemen. Ben je serieus en op zoek dan hoor ik dat graag van jou!