Oprechte man die een vlotte babbel heeft en de wereld wat kent
A-Liiza-, 49 jaar · Hantumhuizen
Een dappere man die een beetje op mij lijkt en die voor veel uitdagingen wil gaan wat het leven aangaan zal maken. Sommige mannen zullen een vrouw als ik erg bewonderen omdat ze sterk is. Ben jij niet het verlegen type en kun je je openstellen voor mij?
Dopke710405, 46 jaar · Iddergem
Ik vind het fijn als je rustig en zachtaardig bent. Iemand die de liefde serieus neemt en de tijd wil nemen om mij te leren kennen. Je bent een zelfstandig type wat graag vooruit denkt.
Winnaar, 62 jaar · Bommershoven
Je houdt van lange sex, vluggertjes zijn niet aan jou besteed. je wilt ook graag sex op een andere plaats dan de slaapkamer. Mogelijkheden genoeg en niet alleen binnenshuis. Ik heb geen auto dus je moet wel naar me toe komen, dat is dan wel het gemakkelijkste.
Meisjes in de chatbox
Lewella, 23 jaar · Turnhout
♥ Antwerpen
♥ Ik heb bruin haar
♥ Ik heb groene ogen
♥ Ik rook niet
♥ Ik heb tatoeages's
♥ Ik heb een slank lichaam
Lewella is op zoek naar:
Je bent een toffe man die mij weet te boeien met een gezellig gesprek. Maak je mij aan het lachen of gaan we voor een serieuzer gesprek.
Een man die echt van me houdt, mijn verleden accepteert, hoe verschrikkelijk het ook was, of wat me ook maar overkomen is . Hij zou me nog steeds accepteren en van me blijven houden omdat hij mijn toekomst wil zijn. Denk je dat we samen een goede tijd kunnen hebben?
Heel veel seks en nog meer genieten, daar heb ik veel zin in. Want ik heb altijd wel zin in seks. Buiten kan het ook super lekker zijn. Genoeg keuze dus, heb jij zin?
Laten we geweldige dingen voor elkaar doen wanneer we elkaar ontmoeten. Ik geloof dat dit het begin zal zijn van iets leuks voor ons. Wat doe je nu? Laten we snel blij zijn met elkaar.
Ik wil mij gewoon een coole kerel vinden die ook gewoon wat plezier wilt hebben met mij en mijn lichaam. Jij bent ook niet op zoek naar liefde en je bent hygiënisch goed verzorgd en je bent 'clean'!! Als jij dat bent, laten we dan snel wat plezier gaan maken!