Een man die heel leuk is en veel meer weet van avontuur, ik ben bezig met het ontdekken van nieuwe dingen, dus je moet heel open zijn om nieuwe dingen uit te proberen en zou het ook met mij doen.
Ik zoek een man die me wat zekerheid kan geven. Ik ben niet echt heel onzeker, met de jaren is het beter geworden. Maar ik ben een meisje die een man nodig heeft die vierkant achter me staat.
Saaie, standaard mannen kunnen gelijk doorgaan met zoeken, ik zoek een man met pit en met zin om dingen uit te proberen..latexpakjes, speeltjes en heel veel standjes..We doen het goed of we doen het niet vind ik hoor, dus laten we daar dan ook voor gaan. Lekker de hele nacht doorgaan en niet stoppen tot we
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Wassabi, 26 jaar · Oude Pekela
I'm waiting!!! ;p
MMiekje, 26 jaar · Antwerpen
Voor mij maakt het niet uit hoe je eruit ziet, zolang je wel een goed hart hebt zeg ik altijd. Dat is toch wel eigenlijk het belangrijkste.