Iets onderdanig zou ik wel leuk vinden. Misschien wel in voor een rollenspel? Dat is nieuw voor mij maar ik denk dat het zowel grappig als erg geil kan zijn.
Ik vind het leuk als een man voor mij zingt. Het maakt mij niet uit of jij een goede of valse stem hebt. Het gaat erom dat jij dat durft te doen voor mij. Lang leve de lol toch?
Ik ben op zoek naar een goede kerel die eerlijk en gemakkelijk is. Wie is volwassen en kan opkomen voor zijn beslissing over zijn leven. Wie heeft een doel en zoekt altijd naar een betere dag. Ruimdenkend en niet snel is in alles opgeven!
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
LadyProphet, 24 jaar · Berendrecht
ben jij eerlijk, open en betrouwbaar, hou je van een donkere energieke dame die veel over heeft om een relatie te doen slagen?
FantastiQ, 25 jaar · Hoogezand
Hmmmm, wat zoek ik precies? Een lekker ding, om de tijd mee door te brengen. Iemand die mij gezelschap houdt en net zoals ik
KissyKissy, 25 jaar · Berchem
vooral lekker
SuzyFlower, 25 jaar · Berg en Terblijt
Grappig. liefdevol, en een man die een grote lief hebber is van seks. Grote dingen komen alleen als je kunt wachten, als je
Esmeedeboere, 25 jaar · Zwijndrecht
Rustig en relaxed, ik hou niet zo van drukte makers die al moord en brand schreeuwen nog voor er iets gebeurd is. je mag best
Roosj, 24 jaar · Hazerswoude Rijndijk
Melise, 24 jaar · Leeuwarden
Wie weet word jij wel mijn les meester en pijp ik uiteindelijk als een perfecte porno model, in dat geval zal je mij nooit meer
Maureen 19, 24 jaar · Gent
Jouw leeftijd of uiterlijk is van minder belang, als je maar verzorgd bent en mij gelukkig kan maken....