Ik wil een meer volwassen man dan ik, iemand die goed weet wat mijn zwakte in seks is, kan me diep vanbinnen doen voelen! Ik hoop dat er hier iemand is die zo is!
Sommige jongens zeggen ik wil je, maar rennen weg als iets moeilijk wordt en kommen dan terug als het nier meer nodig is. De jongens die echt vriendjesmateriaal zijn, zullen daarentegen niet zo bang worden van dingen die misschien niet helemaal willen zoals het moet zijn.
Ik zoek een man die me bij staat, een leuke man om een geweldige tijd mee te hebben. Ik hou er van om lekker te kletsen samen, dat is wat ik zoek in een man.
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Gitta M, 24 jaar · Schoorl
Ik ben misschien dan wel sexlustig, dit betekend niet dat ik aan iedereen m'n nummer geef en met jan en alleman het bed induik.
Fayyy92, 25 jaar · s-Gravenhage
Ik ben serieus om een man te vinden die openstaat voor een serieuze relatie, maar klaar om alles te doen, vooral in bed. Weet
Celeste15, 25 jaar · Gent
vertel jij het mij maar ;)
Gabrryella, 25 jaar · Oud-Beijerland
Wil je een geweldig en met een goed gesprek Als u op zoek bent naar de juiste. U bent op zoek naar aansluitingen, veeg naar links,
JuicyTrish, 25 jaar · Huizinge
Een leuke lieve knappe man die op zich zelf leeft, en alles goed voor elkaar heeft. Actief in bed, ik hou wel van een beetje variatie.
Jeannielove, 25 jaar · Hasselt
Je bent een kerel die t leuk weet te maken. Met mij natuurlijk
Blow Away, 24 jaar · Amstelveen
Ik wil een jongen ontmoeten en spreken die dezelfde dingen leuk vindt als ik, een beetje gek. Ik wil nieuwe dingen met je ontdekken
Jal Lou, 24 jaar · Overschild
Je moet stout zijn, je hebt meer ideeën over wat we binnenkort samen moeten doen! Vertel me alles over je ervaringen,