Je bent lief en vooral jezelf, je hebt geen ochtendhumeur en heb geen bezwaar tegen een gamende vriendin die rookt. Het zou handig zijn als je verstand hebt van brommers dan hoef ik met mijn Puch Maxi niet meer naar de fietsenmaker als er iets mee is.
ik weet niet zo waar ik moet beginnen, maar uit de ervaring die ik heb gehad weet ik wel wat ik wil en waar ik op zoek naar ben.
Meidje22, 26 jaar · Amerongen
♥ Utrecht ♥ Bruin haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
Jij bent gewoon een lekkere en-of gezonde man die graag met seks van doen heeft en heerlijke grote borsten lekker geil vindt. Leeftijd is niet waar ik iemand op afkeur of afwijs. Al ben je 90, als je een keiharde hebt ben je welkom bij mij. Hygiene is natuurlijk wel belangrijk.
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
AbbieL, 27 jaar · Wageningen
Het is kort dag, maar wat zou het cool zijn als ik nu iemand ontmoet. Ik zeg niet dat je meteen naar het familiefeest gaat dat