Jij bent gepassioneerd, net als ik onstuimig en op zoek naar grenzen, maar altijd met niveau en diepgang. Je bent in staat te geven én te nemen, te krijgen én te ontvangen. Kortom: je luistert niet alleen naar het lichaam van de ander, maar zeker ook naar je eigen lichaam
CurlyAnne, 52 jaar · Dedgum
Als je er geen bezwaren tegen hebt, dat ik in een huwelijk zit, en ik gewoon een leuke man zoek, voor de gezelligheid...dan twijfel niet, en laat gewoon een berichtje achter. Discretie is wel vereist, dat is geen probleem toch?
Anna-Rosa, 45 jaar · Alphen aan den Rijn
Wees eerlijk over jezelf en wie je bent. Open staan voor het feit ik een kind heb en daar ook mee om te willen gaan want hij is de wederhelft in mijn leven. Je moet van honden houden en ook van lekker eten en koken. Schoonheid zit van binnen en als je gelukkig bent met jezelf straal je dat ook uit.
Kwetsbaredame, 68 jaar · Emmeloord
Je mag best jonger zijn maar geen groentje die nog alles moet leren. Ik kan ontvangen en me verplaatsen. Heb je zin en ben je geil? Contacteer me dan.
Ben jij die man die niet nep is, een man die mij de liefde kan geven. Een man die goed kan praten over zijn gevoelens, want dat vind ik best belangrijk. Ik wil een man die single is!
Iemand die een vrouw weet te behagen met zijn pik. Het is gemakkelijk om een ??orgasme te krijgen, maar om er zeker van te zijn dat ik er ook een krijg, is een andere kwestie. Dus ga je mijn uitdaging accepteren?
Een man gezocht die me wil ontmaagden, liefst een man met ervaring. Ik hoop zo dat er iemand is die dat wil doen want ik ben wel erg gefrustreerd kan ik je zeggen.
Interesses qua man: verzorgd, intelligent, lang, spontaan, humoristisch, niet-rokend, tattoos vind ik geweldig! Afknappers: half naakte foto's, kettingen, (neppe) macho's, birkenstocks, luiheid, voetbal (uitvoerend) en geen zin hebben om dingen te ondernemen.
Leuk meedoen en lekker jezelf zijn. Geen saaie knar of te hyper-actieve figuur! Ook geen stoere binkie, want dat vind ik persoonlijk erg sneu. Mag wel een beetje alto zijn als ik, zolang je maar niet nep bent en doet om erbij te horen. Een leuke karakter met daarbij leuke humor
Je bent lief en attent, je kan genieten van kleine dingen en je houdt van romantiek. Je bent positief ingesteld en je kan problemen of irritaties uitpraten. Je vindt het leuk om samen met mij een terrasje te doen maar vindt het even leuk om gewoon thuis op de zetel naar een film te kijken.