Ik hou van genieten en wil nu wel wat meer serieus gaan worden maar dat betekent niet dat je dan niets meer kan doen maar misschien kunnen wij dan gezellig samen leuke dingen doen. Vooral gezellig!
Liefschatje-58, 59 jaar · Borne
Seks is heerlijk maar sowieso is mannelijk aandacht perfect voor mij. Ik doe wat goed is en als we elkaar eerst leren kennen is dat ook zeker goed voor mij.
Debbiedebra, 51 jaar · Hoogeveen
Je bent wel een beetje een bourgondiër, en houd van een hapje en een drankje. Kijken naar de ondergaande zon en samen op de bank.
Car--la, 50 jaar · Lelystad
Ook jij voelt je jonger als dat je bent, misschien ben je zelfs nog jong. Maar iemand hebben waar je ook daadwerkelijk iets kunt daar zou jij ook geen nee tegen zeggen, wie weet kunnen we wat voor elkaar gaan betekenen?
Meisjes in de chatbox
WondrousWhitney, 25 jaar · Hoogezand
♥ Groningen
♥ Ik heb bruin haar
♥ Ik heb bruine ogen
♥ Ik rook niet
♥ Ik heb geen tatoeages's
♥ Ik heb een slank lichaam
WondrousWhitney is op zoek naar:
Ik hoop dat je zo een beetje begrijpt waar ik heen wil, gewoon genieten van en met elkaar. Ik hoop dat er een man is die dit ook ziet zitten. Laat het maar snel weten
We gaan voor dat perfecte seksfeestje en het zal zo goed gaan dat weet ik gewoon. We gaan voor seks en hebben het allemaal. Dat is mijn ideale gedachte op dit moment. We kunnen het echt laten gebeuren.
En wie weet hoe ik een profiel foto ken toe voegen xx
Tijgertje91, 26 jaar · Amersfoort
♥ Utrecht ♥ Rood haar ♥ Blauwe ogen ♥ Gezet lijf
Volgt
Nory0, 23 jaar · Middelburg
♥ Zeeland ♥ Zwart haar ♥ Grijze ogen ♥ Slank lijf
Ik ben opzoek naar een perfecte partner, iemand die lief voor me is, ik wil gewoon een fijne tijd samen, genieten van alles, en samen een toekomst opbouwen.
Je bent net zoals ik een echte dierenvriend en zoekt een vrouw om te genieten van alles wat het leven te bieden heeft. Misschien komen we ook wel zeer goed overeen op andere vlakken? Uittesten maar zou ik zeggen!
Ik zou graag een man leren kennen die lief en zorgzaam is. Ik wil gewoon dat je eerlijk bent en trouw bent aan jezelf. Ik hoop dat ik je gelukkig en tevreden kan maken. Ik hoop dat ik een volwassen man kan vinden die graag een serieuze relatie met me wil hebben.
Een Meester, niet te hard, maar ook niet te zacht natuurlijk. Geen harde sm want ik wil er wel rustig inkomen. Je hebt dus een beetje geduld in je, ondanks je dominante kant. Je kan me leren wat het is om een goede slaaf te worden zodat ik steeds een stapje verder kan zetten. Ik ben erg benieuwd wat voor reacties