Uiterlijk doet er niet zoveel toe, maar je moet wel verzorgd zijn en groter dan ik ben. Nou voldoe je aan mijn wensen en sta je open voor een nieuwe relatie dan hoor ik graag snel wat van je.
Noe , 57 jaar · Banholt
Je zou me beter moeten laten voelen en iets geweldigs met me moeten doen, je hebt een goed hart om me te laten zien dat je zelfs een beetje om me geeft. Ik weet dat het moeilijk is om iemand nu te vertrouwen, dus ik heb je eerlijkheid nodig!
RianaSingle, 70 jaar · Antwerpen
Volgt
GeleRoos, 61 jaar · Assen
Leuke spontane vent. Niet echt voorkeuren voor een uiterlijk, ik zeg altijd maar zo, op elk potje past een deksel toch? Ben jij mijn dekseltje?
Meisjes in de chatbox
JodieDay, 22 jaar · 't Goy
♥ Utrecht
♥ Ik heb bruin haar
♥ Ik heb grijze ogen
♥ Ik rook niet
♥ Ik heb geen tatoeages's
♥ Ik heb een slank lichaam
JodieDay is op zoek naar:
Gewoon een leuke jongen die zichzelf is en humor heeft, heeeel belangrijk haha.
Geen idee wat ik hier moet zetten, het is niet zo dat je een bepaalde lengte of haarkleur moet hebben. Ook al is het zo cliché, het karakter is toch het belangrijkste. Als ik een cadeautje krijg, vind ik de inhoud ook veel leuker dan het inpakpapier. Lief, leuk, vlot in de omgang en het goed met me voor
Jouw leventje is er nu ook wel klaar voor om met mij te gaan settelen. Natuurlijk doen we het op de juiste en goede manier en gaan we eerst samen uit, samen winkelen en samen op vakantie, voordat we die echte stap gaan maken.
BondBabyCas, 21 jaar · Wissenkerke
♥ Zeeland ♥ Blond haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
Man die een maatje in bed kan zijn en alle stoute dingen met me kan bedenken en uitvoeren. Een man die ook aan zijn geluk denkt.
Je bent iemand die er klaar voor is als ik zeg dat ik zin in seks heb. Als ik deze keer seks wil hebben, dan bereid je jezelf voor, en als je bij me bent, denk je aan niemand anders dan aan mij!
Ben je een aardige man die graag leuke dingen doet voor de vrouw met wie je bent? Ben je opgeruimd, laat je anderen glimlachen? Stuur me een bericht als je dat doet, ik zal je ook laten lachen..