Je kan mij wel begrijpen want ook jij kent het gevoel van alleen zijn als geen ander. Je zou het zelf ook wel fijn vinden om wat vrouwelijk gezelschap te hebben zo af en toe.
MuskjeSingle, 49 jaar · Leeuwarden
Volgt
MonaMyst, 56 jaar · Koekange
jij houd van experimenteren, bent verzorgt en hygienisch, nog vitaal en eventueel sportief
Genegenheid65, 51 jaar · Brugge
Je houd van een beetje anders dan anders, ik val op het macho type dus je bent lekker en goed gespierd en je hebt een goede sterkte eigen mening en inbreng. Je bent geen brave huis papa. Je wilt eens andere dingen ervaren dan die 5 min die u vrouw je een keer in de maand geeft. Misschien eens een golden shower willen ontvangen?
Meisjes in de chatbox
NeelGroningen, 26 jaar · Groningen
♥ Groningen
♥ Ik heb blond haar
♥ Ik heb grijze ogen
♥ Ik rook niet
♥ Ik heb geen tatoeages's
♥ Ik heb een slank lichaam
NeelGroningen is op zoek naar:
Mijn tijd wil ik inhalen met jou en dagen of maanden een inhaalrace met jou doen. Neuken tot we erbij neervallen en niet letterlijk bedoeld haha. Ik krijg zin weer en mijn kutje moet jouw paal proeven.
nou, ik denk dat wat ik je vorm, dat je gewoon een normale kerel moet zijn met een stabiele baan of niet, je bent een goede student, ik wil niet dat je perfect bent, ik wil alleen dat je echt bent,
Aangezien ik ondervonden heb da wanneer je ergens naar zoekt, je het meestal toch nie vind hoop ik via deze weg met nieuwe mensen in contact te komen, en wat er verder volgt zal dan wel duidelijk worden. Beide voetjes op de grond en Go with the flow:))
Je bent een heel charmante man die weet hoe je een vrouw comfortabel kunt maken. Je bent ook eerlijk en dat is hoe we vertrouwen kunnen opbouwen. Het belangrijkste is echter dat je weet hoe je wat stout plezier moet hebben en dat je dat met me wilt doen.
Knipoog, 25 jaar · Emmen
♥ Drenthe ♥ Donkerblond haar ♥ Blauwe ogen ♥ Dik lijf