Ik zoek een lieve man die ook van reizen houdt en heel actief is, een man die van natuur en dieren houdt en van lekker eten natuurlijk.
Z-aa-R, 55 jaar · Buggenum
Jongens die een speeltje zijn zullen niet bereid zijn om veranderingen in hun leven aan te brengen en kunnen je zelfs de schuld geven van het proberen te verstoren van het leven dat ze op dit moment hebben.
MEL1964UIH, 53 jaar · Kerkrade
Ik wil iemand ontmoeten zoals hugh jackman, LOL, een volwassen man met een fit lichaam die zin heeft in seks met deze schoonheid, op regelmatige basis
Volleerde, 57 jaar · Oudenaarde
Een lieve man die wereldwijs is en ook het nodige heeft meegemaakt. Hier ook goed over kan praten en op de hoogte is van zijn eigen struikelblokken. Zoekt maar ook weer niet zoekt. Iets wil maar ook niet weet hoe en waar te beginnen. Hoe dan ook is het een grote vijver en ben ik misschien niet de eerste die je opgevallen is. Maar misschien wel de liefste.
Meisjes in de chatbox
BeachGirl1993, 24 jaar · Bloemendaal
♥ Noord-Holland
♥ Ik heb blond haar
♥ Ik heb bruine ogen
♥ Ik rook niet
♥ Ik heb geen tatoeages's
♥ Ik heb een slank lichaam
BeachGirl1993 is op zoek naar:
Je bent vriendelijk. Je houdt van op avontuur gaan, zoals roadtrips .Je bent een natuurliefhebber en wilt dingen ontdekken en beleven.
Vind het best wel moeilijk wat ik nou neer moet pennen. Ik val volgens mij wel op iedere type. Maar als ik dan toch wat moet neerpennen dan vind ik eerlijkheid wel belangrijk en open zijn naar elkaar.
Ja ik ben altijd zo lief en aardig. En dat begin ik wel zat te worden. Gewoon eens lekker hup met de billen bloot en je lichaam laten bewonderen door een geile vent. Die dan hopelijk er ook absoluut niet van af gaat blijven. Maar er juist helemaal in wil kruipen voor zover het kan. Zullen we dan samen eens stout
Faay-yenna, 23 jaar · Axel
♥ Zeeland ♥ Blond haar ♥ Groene ogen ♥ Slank lijf
Ben je een gepassioneerde man? Ga je alles voor me doen? Ik zal ervoor zorgen dat we samen gelukkig zullen zijn. Laten we samen wat plezier hebben.
Je bent net als mij een familiemens, of staat er voor open. Je houd van reizen en geniet van een dagje uit. Je bent goed verzorgt en weet hoe je een vrouw moet behandelen. Romantiek is voor jou geen vreemd iets. Verder heb ik weinig eisen, als je maar leuk en gezellig bent. En dan komt de rest wel vind je niet?
Wie is er altijd in voor een aansluiting. Ruimdenkend en optimistisch zoals ik. Die het leuk vindt om een ??leuke tijd te hebben en iets opwindender wil doen. Laten we trouw blijven aan onszelf en alles zal perfect zijn voor ons!
Ik zoek een lekkere gozer waarmee ik een keertje zou kunnen afspreken om eens lekker te neuken. Ik ben hier niet voor de liefdadigheid, maar voor het echte werk. Ik hoop dat ik jou hier snel zal vinden. ^^