Hier kan ik heel kort over zijn. Ik zoek een lieve en betrouwbare man, hart van goud. Die geen moeite heeft met een maatje meer en een vrouw waardeert zoals ze is.
Heksenketel, 73 jaar · Oosterleek
je staat open voor mijn levensvisie en doet het niet af als hocus pocus of hekserij. Ik sta ook open voor jouw levensvisie en wie weet kunnen die wel heel goed samen gaan.
A-Manda, 46 jaar · Wortel
Iemand die de dingen die ik wil aankan en respecteert, vooral als het om mijn kinderen gaat. Moet van kinderen houden en het zou leuk zijn als je er eigen hebt. En ik hou helemaal niet van rokers.
Elsige, 71 jaar · Bakhuizen
Een levensgenieter zijn net als ik zelf ben. Van een lekker glaasje wijn of wat anders houd. In is om eens een leuke tijd te gaan beleven samen. Hoe? Dat vullen wij samen in
Als jij mij wat van jou tijd wilt geven, dat zou ik geweldige vinden. Ik ben opzoek naar een neuk maatje iemand die echt goed is in bed, samen een geweldige tijd hebben!
nou niets te specifiek eigenlijk, ik wil gewoon een man ontmoeten die bereid is alles op te geven voor liefde en met iemand te zijn van wie hij houdt, die zo romantisch is, ik hoop dat je nog steeds buiten bent
Je staat misschien al een hele tijd droog en je droomt er van om een hete vrouw te hebben die je ook met hete speeltjes kan verwennen en in elk mogelijk standje kan nemen, zodat je goed kan voelen hoe heet dat je haar maakt
Ik zoek niets speciaals, ik laat het eerder op mij afkomen. Ik ben zelf iemand dat speels is, soms beetje zot doet, ma kben ook altijd te vinden voor een goeie babbel. Zo sta ik ook altijd klaar voor mijn vrienden te helpen. Wanna know more, stuur mij gerust een berichtje ...............