Hete man, rookt niet, niet geinteresseerd in een relatie, goede opleiding en ontwikkeling, in voor samen ontdekken waar de grenzen van genot nog wat opgerekt kunnen worden.
Jo Uit69, 48 jaar · Hobrede
Ik maak me niet leuker dan ik ben en dat verwacht ik eigenlijk van een man ook. Gewoon jezelf zijn en blijven en ook je minpunten durven benoemen. Dan ben je in mijn ogen een goede vent.
Hosseflos, 55 jaar · Staphorst
Ik kan van alles op gaan noemen natuurlijk en zo het perfecte plaatje te creëren, maar ik denk dat ik dan alleen mezelf iets wijs maakt want perfect is niemand. Daarbij de ene keer kijk ik naar blonde mannen met blauwe ogen en de andere keer naar mannen met gitzwart haar. Ik ga dus gewoon afwachten wie ik hier weet te vinden en wie mij weet te vinden en wacht daarbij af wanneer mijn hartje sneller zal slaan.
Telangalleen, 49 jaar · Afsnee
Lieve man die serieus met toekomst bezig wilt zijn, die net als mij hoopt om hier ook de ene speciale tegen te komen. Tijd voor elkaar kunnen maken, niet altijd smoesjes hebben daar knap ik namelijk op af.
Meisjes in de chatbox
Look In My Eyes, 26 jaar · Zeist
♥ Utrecht
♥ Ik heb bruin haar
♥ Ik heb grijze ogen
♥ Ik rook niet
♥ Ik heb geen tatoeages's
♥ Ik heb een slank lichaam
Look In My Eyes is op zoek naar:
Je bent niet op zoek naar een vriendin maar een neukmaatje. Je hebt een grote lul en een mooi lichaam. Je houdt ook van mijn kont likken.
Jij bent vriendelijk en je respecteert mij, geeft mij alle aandacht en wilt wel leuke dingen doen met mij. Ik ben hier nieuw, dus verwacht veel reacties van veel mannen en ik hoop dat daar die man bij zit die ik snel zal willen ontmoeten!
Wat betreft ik waarnaar ik op zoek ben, ik wil iemand vinden die mijn liefde kan geven en mij uitdaagt. Een man die van reizen houdt (ik heb al een beetje Europa en een paar andere landen achter de rug), nieuwe dingen uitprobeert, maar een gevoel voor humor en standvastigheid houdt wanneer dingen niet gaan
Je houdt van plezier maken en dit is je kans om het te doen zonder het gedoe van een relatie. Waarom zouden we elkaar moeten onderdrukken door een verbintenis aan te gaan als we in plaats daarvan gewoon leuke dingen kunnen doen? Dus laten we er naartoe gaan en van elkaars gezelschap genieten zolang we kunnen.
GreenLoving , 26 jaar · Plasmolen
♥ Limburg ♥ Bruin haar ♥ Groene ogen ♥ Slank lijf
Wil jij ook wel eens genieten van een ander hapje en durf jij met een gebonden dame af te spreken. Ik verwacht niet meer van je dan alleen hete seks en warme ontmoetingen.
Ik wacht op een man of een persoon die mijn ups en downs in het leven zal begrijpen. Ik wil iemand die me speciaal zal laten voelen en het beste in mij naar boven kan brengen