Ik heb natuurlijk al wel de nodige ervaring en weet precies wat ik wel wil en wat ik niet wil. Ik hou niet van pijnlijke dingen of onsmakelijke toestanden. De man die ik zoek houdt daar dus hopelijk ook niet van.
Debdebs, 47 jaar · Bolsward
Een man die ook graag zeilt of er in ieder geval interesse in heeft. Die het leuk vindt om samen actief te zijn. Een beleefde, charmante en welbespraakte man.
MijnHart, 64 jaar · Beernem
Ik zoek een maatje die mijn hart verovert. Voor een serieuze relatie. Ik heb nooit mijn rijbewijs gehaald dus verplaatsen is wat lastig wanneer u verder bij mij weg woont. Tenzij u naar mij toe kan komen natuurlijk.
Ambivalent, 56 jaar · Middelburg
Ik geloof in een relatie waarin beide partners hun persoonlijke vrijheid behouden, een relatie gebaseerd op vertrouwen en respect. Kan jij je hierin vinden?
Meisjes in de chatbox
Ielse, 24 jaar · Oudeschans
♥ Groningen
♥ Ik heb blond haar
♥ Ik heb groene ogen
♥ Ik rook niet
♥ Ik heb geen tatoeages's
♥ Ik heb een slank lichaam
Ielse is op zoek naar:
Vlotte, ruimdenkende jongens met gevoel voor stijl. Die aandacht aan hun uiterlijk geven zonder daarbij door te slaan.
Nu neem ik geen vriendje om te bewijzen dat ik wel een vriend kan krijgen. Ik wil jou om wie je bent en omdat het ook leuker is om een vriend te hebben dan om single te zijn. Zelf ben ik best wel gezellig en huiselijk. Maar op zijn tijd uitgaan hoort er voor mij ook bij. Je vind het dus wel leuk om samen op pad te gaan.
Manonnne, 22 jaar · Assen
♥ Drenthe ♥ Bruin haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
Uiteraard is het een tweerichtingsverkeer, jij kan ook op elk uur van de dag bij mij terecht. Dat kan zijn voor een goed gesprek of voor wat slap geouwehoer. Het liefste natuurlijk dat laatste want lachen is iets dat ik graag de hele dag door doe.
Eigenlijk is dat makkelijk en kort gezegd, je moet eerst de kans geven het boek te lezen voor je er een oordeel over geeft. Durf jij dat te doen met mij en te ontdekken dat ik super leuk ben?
Ik ben single en hopelijk ben jij dat ook. Ik ben er aan toe om samen met jou iets te gaan opbouwen wat misschien wel eens kan leiden tot een relatie. Wij gaan daar werk van maken?
Dit is volgens mij de manier om te zoeken in alle hoeken, en wie weet ga ik je vinden. Mocht je stappen niet leuk vinden en denken ik heb een beter idee. Dan zal ik het graag van je gaan horen. Wil je meer weten dan kun je me alles vragen uiteraard.