Vrienden heb ik genoeg, en ik zie ze allemaal graag. Maar een speciale verbintenis die tot in het hart gaat. Dat zou helemaal geweldig zijn. Tijd om intens te gaan genieten?
Hugh2727, 67 jaar · De Bilt
Lieve man, ik wil nog 1 keer de liefde beleven met een wijze, sterke, woest aantrekkelijke man die weet dat je in een relatie eerlijk blijft, weet wat voor de ander belangrijk is en daarnaar handelt, lief en zorgzaam en vol passie. Ik wil je lief beminnen zoals je zelf bemind wilt worden: volledig, diep en hartstochtelijk. Ik ben heel benieuwd naar jouw leef wereld en wil je graag de mijne laten zien.
Noeli, 56 jaar · Genk
Ik zoek een heerlijke man die net zo van seks houdt als ik. Het tijdstip van de dag maakt niet uit en de hoeveelheid seks ook niet zolang je maar lekker diep in mijn kutje klaarkomt. Maar je moet ook zeker mijn andere gaatjes niet vergeten. En misschien heb je zelf ook nog wel een wens waar wij samen aan kunnen werken. Heb jij zin?
Meisjes in de chatbox
Missy19911204, 25 jaar · Averbode
♥ Vlaams-Brabant
♥ Ik heb bruin haar
♥ Ik heb bruine ogen
♥ Ik rook niet
♥ Ik heb geen tatoeages's
♥ Ik heb een slank lichaam
Missy19911204 is op zoek naar:
Iets onderdanig zou ik wel leuk vinden. Misschien wel in voor een rollenspel? Dat is nieuw voor mij maar ik denk dat het zowel grappig als erg geil kan zijn.
Zitten wij een beetje op één lijn? Dan zou ik graag willen weten hoe jij een beetje bent en niet afschrikt om met elkaar te vrijen op een eerste date. Je moet uiteraard jezelf goed verzorgen en enige uitstraling over je heen hebben. Voor de rest mag je blijven wie je bent. Ik zou je niet anders
AdeleMeetJij, 23 jaar · Amsterdam
♥ Noord-Holland ♥ Bruin haar ♥ Bruine ogen
Gentleman’s in search for a break, gentlemen’s who knows to treat me well
Laat me gewoon speciaal voelen en ik ben er vrij zeker van dat we zullen genieten van wat we hier nu doen. Ik hoop dat je een goede kerel voor me bent. Ik zal heel blij zijn als je die voor mij kunt zijn.
Ik ben op zoek naar een behulpzame man die mijn lichaam wil aanraken om een warme lotion aan te brengen en er ook van houdt om ondeugende spelletjes in bed te met mij te doen.
Als je denkt dat je de capaciteiten hebt om me gelukkig te laten voelen, dan moet je me hier berichten. Ik zeg je dat ik hier gewoon op het juiste moment op ons wacht.
Ik ben op zoek naar een man die ervoor zorgt dat ik halsoverkop verliefd op hem word. Ik ben een goed persoon, dus ik verwacht dat je ook bent zoals ik. Trouwens, ik heb veel te bieden.
Een jongen waar ik naast goede gesprekken ook goed mee kan chillen, die open staat voor goede spreken, niet is blijven hangen in de jeugd en die echt wel iets van zijn toekomst wilt maken. Heb ik jouw interesse een beetje gewekt en word je nieuwsgierig naar mij, dan moet je mij zeker een berichtje sturen want