Als je op zoek bent naar een relatie, ben ik er voor je. Als je op zoek bent naar seks, dan ben ik er ook voor je. Ik wil gewoon bij iemand zijn die bereid is om veel dingen voor me te doen. Waar wacht je op? Stuur me nu een bericht.
JossefSingl1964, 53 jaar · Rotterdam
volgt
Nijntje1967, 50 jaar · Wijk bij Duurstede
Jij word geil van kant, hoge kousen en doorschijnende hempjes van net. Wil je net als ik daarmee geile seks beleven, dan ben je bij mij aan het goede adres.
ViviStar, 48 jaar · Deerlijk
Ik ben voor alles in samen met jouw, als je me wilt. Ik kan je de dingen geven die je van me wilt. Ga je me lief tegen me doen? Ik wil dat je toegewijd bent aan mij. Kan je dat ?
Jij kent het gevoel tenminste dat neem ik wel aan. Je weet precies wat ik bedoel en ook wat ik mis. En terwijl je dit leest hoop je hetzelfde zo snel mogelijk te vinden. Dan spreek je me toch gewoon even aan. Zo gebeurt en wie weet hebben we straks beiden dat gevoel weer.
Ben jij een leuke jongen? Wel eerlijk zijn he?? hahaha! Lekker spontaan, gezellig en goed gevoel voor humor? Jaja, ik heb mijn eisen :p Ik val eigenlijk wel op die stoere beachboys figuren, lekker bruin, beetje schouderlang haar en een surfplank onder je arm. Maar in Nederland is het lang niet zo mooi weer
Iemand die me kan leren hoe het in de echte wereld is. Je moet me heel veel kunnen leren dus ervaring is wel vereist. Je moet lief voor me zijn en niet bang aangelegd.
Ik weet zeker dat dit het begin is van iets geweldigs voor ons. Ik ben enthousiast over de dingen die we kunnen doen als we samen zijn. Kun je me het geluk geven waarnaar ik op zoek ben op deze site?
Polanah, 25 jaar · Assen
♥ Drenthe ♥ Bruin haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
Ja, laten we lekker eens over jou beginnen. ik heb een vooroordeel over de jongens hier uit de buurt, meer ook omdat die vooroordeel klopt. er zitten kneuzen tussen echt te erg gewoon!!!! Wel graag ff een normale gast die NIET in het weekends op een traktor of in een groene opel ascona rijd *hinthint*
Ik zoek iemand die ook prettig gestoord is, zodat wij de buitenwereld een beetje onveilig kunnen maken met onze gekkigheden hahaha... En als jij mij echt wilt inpakken, dan zou ik zeggen dat jij mijn aandacht zo getrokken hebt met een zak drop hahaha.
Ik geloof nog steeds in charmant zijn maar met een draai. je moet aardig, bescheiden, lief, goed zoenen, lekker ruiken, mooi kleden, dierenvriend en romantisch zijn.