Ook jij hebt weinig geluk in de liefde gehad zeker. Misschien trok dat je wel naar mij toe. Ik snap niet wat er mis is met verwachten dat iemand buiten de perfecte man :) Ook de nodige humor moet hebben en zeker een lekkere vlotte babbel. Want die zoek ik dus iemand met een heerlijke vlotte babbel ...
Hollis64, 53 jaar · Middelburg
Een man die me gelukkig wil maken, kan alle soorten likken over mijn hele lichaam doen! Ik wil gevuld worden met een harde kloppende lul diep in mijn poesje!
O-life, 47 jaar · Meeswijk
Ik heb geen knappe man en een macho nodig. Ik ben een keer voor de gek gehouden door een man met een goed uiterlijk en de manier waarop hij sprak zorgde hij ervoor dat ik alles geloofde. Ik heb een betrouwbare en eerlijke man nodig waar ik met plezier mee kan praten en die ik kan vertrouwen, iemand die verstandig is en me niet voor de gek houdt.
Turbo560824, 61 jaar · Hoek van Holland
Ja dat is net zo lastig als mezelf omschrijven. Maar heb je wat van bovenstaande eigenschappen dan denk ik dat we heel ver komen. Durf je die uitdaging met me aan?
Meisjes in de chatbox
95Sofie, 22 jaar · Booischot
♥ Antwerpen
♥ Ik heb donkerblond haar
♥ Ik heb blauwe ogen
♥ Ik rook niet
♥ Ik heb geen tatoeages's
♥ Ik heb een slank lichaam
95Sofie is op zoek naar:
Je kan je vinden in het boven staande? Je vind het leuk om uit te gaan en om nieuwe mensen te leren kennen.
Iemand die me aankan, zelfs als ik dronken ben. Iemand die zachtaardig kan zijn om seks met me te hebben, zelfs als ik helemaal dronken ben, en ben je wel respectvol?
Ik ontmoet graag een man die perfect is voor mij. Om perfect te zijn voor mij, moet je wat ouder zijn en niet zo oud dat je mijn grootvader zou kunnen zijn. Ik moet je sexxxxy vinden :)
Je bent lief en vriendelijk in de omgang met vrouwen. Je vind het heerlijk om gezellig te shoppen en leuke dingen te doen. Je wilt ook een serieuze relatie hier vinden. Daarom ben je altijd eerlijk.
Ik maakte echt een grapje hoor, kijk, ik val meestal wel op jongens met donker haar die toch wel een koppie groter zijn dan ik. Maar dat wil natuurlijk helemaal niet zeggen dat er misschien niet ergens een waanzinnig leuke blonde gast rondloopt waar ik het prima mee naar mijn zin zou kunnen hebben toch? Dus
Je vindt het niet erg als we elkaar neuken terwijl je een condoom draagt, ik denk dat veilige seks de manier is om geen problemen te krijgen. Als je zoiets niet aankan, mis je een zeer geile vrouw die gretig is om een harde lul te plezieren. Dus het is aan jou.
Ook serieus en op zoek naar de liefde. In ieder geval een rustig type wat het leuk vindt om dingen te ondernemen. Dit kan ook buiten de kroeg haha. Ik vind het fijn als iemand goed kan luisteren en van knuffelen houdt.
Ben je geïnteresseerd in het stijf laten worden van mijn tepels? Of je kunt me iets nieuws leren. Ik beantwoord je als ik zie dat je me verdient. En je bent niet lelijk en ik je leuk vind
Verras mij maar, ik wil graag eens echt verleid worden! Een goede openingszin is al het halve werk daar ben ik wel echt gevoelig voor. Cadeautjes totaal niet!!!! Gewoon een lekkere fles wijn open trekken samen, hapje erbij en aan het eind van de avond een goede tongzoen!