Na een lange tijd van zoeken, weet ik dat Mr. Perfect niet bestaat. Maar ik heb een nieuw idee over die Mr. Perfect. Je hoeft er niet goed uit te zien, maar je moet de schoonheid in je hebben als je begrijpt wat ik daarmee bedoel.
Julienne70, 47 jaar · Bergambacht
wel, het begint met een vriendschap toch? Dus ik wil dat je een grappige kerel bent die weet wanneer hij ook serieus moet worden. Ik ben op zoek naar een man die liefdevol en zorgzaam, eerlijk en avontuurlijk is.
Hoiikbenjoy, 71 jaar · Denekamp
Je bent nog actief je houd van zingen of koor, tv kijken, klaver jassen en eens gezellig uit eten of een goede fles wijn open maken? Je motto is een beetje in de trand van een dag geen wijn is niet fijn haha,
Maridon, 54 jaar · Gent
Voor mij is het nu tijd om lekker te genieten, van mijn vrije leven, maar ook van mijn lichaam. Maar ik wil me wel lekker laten verwennen door een heerlijke man. Die niet zo zeer op zoek is naar een vaste relatie, maar wel seksueel kan genieten zonder gebonden te moeten zijn. Als u zich kan vinden in mijn omschrijving, dan hoop ik snel op een reactie.
Meisjes in de chatbox
Duckiface, 24 jaar · Haastrecht
♥ Zuid-Holland
♥ Ik heb bruin haar
♥ Ik heb bruine ogen
♥ Ik rook niet
♥ Ik heb geen tatoeages's
♥ Ik heb een slank lichaam
Duckiface is op zoek naar:
Heb je zin om met mij eens een drankje te pakken en elkaar te leren kennen? Ik wil graag een relatie en dat is waar ik ook naar zoek. Jij ook?
Vind je het leuk om nieuwe mensen te ontmoeten die ook jouw interesses delen? Waar je een goed gesprek mee kunt voeren terwijl je geniet van een drankje. Hoe de avond verder gaat, vullen we samen in!
.. Jij moet een lekker jongen zijn, die stevig is en van harde seks houdt. Ik ben niet het type meisje dat er van houdt om er even overheen te gaan .... en dan klaar. Als ik seks heb wil ik dat wel lekker lang en hard. Ik hou ook niet van de jongens die 1x klaar komen en dan inzakken. Ik wil gewoon echte seks.
Nu ben ik een stuk ouder. Misschien nog steeds een beetje stil, maar ik laat mijn vriendje door niemand meer afpakken. Is er hier een lieve man die mij wel ziet zitten en mij beter wil leren kennen? En ik kan er toch vanuit gaan dat als wij elkaar wel zien zitten dat wij alleen voor elkaar gaan?
Ik ontmoet graag een man die perfect is voor mij. Om perfect te zijn voor mij, moet je wat ouder zijn en niet zo oud dat je mijn grootvader zou kunnen zijn. Ik moet je sexxxxy vinden :)
Engelvandenacht, 23 jaar · Maarssen
♥ Utrecht ♥ Bruin haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
Aardig, sociaal, lief, leuk, charmant, grappig, stoer, mannelijk maar een zacht randje, gelukkig, goed verzorgd. Jemig, dat zijn wel een hele boel dingen, misschien kan ik er maar beter mee stoppen en eerst rustig afwachten of er wel een reactie komt...