Ik wil iemand zoals ik ontmoeten, voor mij is het aantrekkelijk dat je ook een dierenliefhebber bent, het zou ons een leuk stel maken. Als je een dierenvriend bent, ben je zorgzaam en liefdevol en ook eens een aardig persoon!
Blauwke, 55 jaar · Dwingeloo
Ze vinden het allemaal geil en spannend als ik zeg dat ik van openbare en buitensex hou. Maar puntje bij paaltje loop ik weer eens het zoveelste blauwtje op bij een date. Als het er op aankomt durven ze niet. Wie weet vind ik op deze site wel de juiste mannen.
Gootmar, 64 jaar · Driekapellen
Ik heb al vroeg in het leven geleerd dat uiterlijk echt niet alles is, je weet niet wat er in iemand zijn of haar hart speelt, hoe je er ook uitziet. Dus ik ga af op mijn gevoel als eerst en dan volgt mijn hoofd die mijn beslissing om met iemand te willen zijn kan rationaliseren. Maar niet teveel want voornamelijk voel ik het goed aan. Verras me met een leuk berichtje!
Meisjes in de chatbox
Twijzel, 26 jaar · Genk
♥ Vlaams-Limburg
♥ Ik heb bruin haar
♥ Ik heb bruine ogen
♥ Ik rook niet
♥ Ik heb geen tatoeages's
♥ Ik heb een slank lichaam
Twijzel is op zoek naar:
Ik hou niet van macho gasten maar wel van echte mannen mannen...vind het spannend als een man over verschillende zaken kan praten en niet alleen over voetbal enzo. wat diepere zaken maar ook gewoon over niemendalletjes. Als je rekening met me houdt doet dat me meer dan een bosje bloemen of chocolade krijgen. Be yourself, you're unique in your own way.
Als je me een goed gevoel kunt geven, zal ik ervoor zorgen dat je van me gaat genieten en van alle dingen die ik voor je kan doen. Laten we goede dingen voor elkaar doen. Ik weet zeker dat ik je hier het plezier kan geven waarnaar je op zoek bent.
Denk jij dat jij mij aan kan?? Ik ben niet alleen mooi, maar ik ben ook op zoek naar iets spannend met een lekkerding. Dus laten we het heel snel leuk maken samen!
Heb ik je nieuwsgierigheid gewekt, dat was ook de bedoeling want ik wil je graag mijn kunnen eens tonen. Jij houd van veel, en je staat open voor nog meer?
lkkr actie jongen, gezellig, sportief, maar dan fitness, gewoon een beetje ana je gezondheid werken...als dat nodig is dan. niet een voetbaltype, en niet zo'n steroids fitness iemand, die hebben geen pikken om mee te spelen. Ja, knoop dat maar tussen de oortjes!!!! Je mag er wel stoer uitzien, maar presteren
Ik wil gewoon dat iemand zorgt en geniet van mijn grote borsten. Ben jij degene? Is daar uberhaupt iemand? Ik zal je niet stoppen als jij met mij bezig bent. Laat jij mij dan daarna ook lekker mijn gang gaan?