Ik wil bij iemand zijn die mij gelukkig kan maken en me kan bevredigen. Als je dat voor me kunt doen, dan stuur me maar een bericht. Laten we maar van elkaar gaan genieten. Waar wacht je op? Ik ben helemaal van jou!
NadeehX, 56 jaar · Vinkt
Je bent aardig en zorgzaam, je hebt een breed begrip van het leven en je probeert me te plezieren met je woorden, wees mijn vriend en we zullen allebei genieten van onze tijd samen .
Mandolyne, 54 jaar · Barneveld
Een man om leuke ervaringen mee te delen, samen veel plezier beleven. Op vakantie, een festival, gezellig naar de kroeg. En daarna, je weet wat er gebeurd als je een vrouw genoeg te drinken geeft? Een engel in bed? Dat word volop bidden hahaha
Payyton- -, 46 jaar · Middelkerke
Opzoek naar een man die ik kan vertrouwen, iemand die serieus op zoek is naar de liefde. Een man waar ik op kan bouwen!
Meisjes in de chatbox
LovelyBren, 22 jaar · Gorredijk
♥ Friesland
♥ Ik heb bruin haar
♥ Ik heb blauwe ogen
♥ Ik rook niet
♥ Ik heb geen tatoeages's
♥ Ik heb een slank lichaam
LovelyBren is op zoek naar:
Heb je meer vrije tijd? Misschien kun je bij mij langs komen om me te op te halen voor het avondeten of zoiets? Zou je dat willen?
Ik wil met jou kunnen lachen, gieren en brullen de hele dag. Actief en open om nieuwe dingen te leren of te doen enz... Je hebt er ook geen problemen dat ik veel vrienden heb van het andere geslacht, want ik ken eenmaal veel mensen. (Omdat ik zo geweldig ben natuurlijk ;-p whahaha)
Wat zoek ik.. Toch ook iemand waar ik bovenstaande dingen ook mee kan doen. Iemand waar ik blij van word en die ook blij van mij wordt! Een vrolijke, lieve, spontane man als aanvulling op mijn nu al leuke leventje dus. Iemand waar ik een klik mee heb!
Een geweldige tijd en een groot feest in bed zou leuk zijn. Als ik dat zou kunnen hebben, ben ik een erg gelukkige meid. Ik heb al maanden geen seks gehad dus ik ben wel aan toe aan wat actie.
Heb je ook zin in seks en als de eerste keer lekker is ook voor vaker? Dan ben jij perfect voor mij. Dan neuken we de sterren van de hemel en doen wat we fijn vinden. Heerlijk toch?