Man die graag een film met mij zou willen kijken en bij mij kan eten voor lunch of diner. Een man die kan genieten van bij mij te zijn elke keer dat we samen zijn. Een man die leuke momenten kan maken met me zodat ik me niet hoef te vervelen.
Farcemajeur, 74 jaar · Biddinghuizen
Een lieve zorgzame man die ook door de jaren al de wijsheid gekregen heeft. Afstanden zijn voor mij niet belangrijk mijn auto doet het nog steeds elke dag.
Lachliessss, 47 jaar · Simonshaven
Heb je geen problemen met een paar pondjes/kilo'tjes meer en geniet jij net als ik van het goede leven, zowel culinair als cultureel dan hoop ik dat je mij een leuke kennismakingsmail stuurt. Je krijgt altijd een reactie terug en laten we eens kijken hoe een balletje kan rollen, toch?
Meisjes in de chatbox
Bodejane, 25 jaar · Burgerbrug
♥ Noord-Holland
♥ Ik heb gekleurd haar
♥ Ik heb groene ogen
♥ Ik rook niet
♥ Ik heb geen tatoeages's
♥ Ik heb een slank lichaam
Bodejane is op zoek naar:
Je bent een leuke en spontane jongen die het liefst ook nog sportief is. Maar dat maakt voor een gesprek niet uit. hihi Als het jou wat lijkt, dan spreken we elkaar wel snel denk ik zo.
Hopelijk ben je ook een type die graag naar films kijkt of het op een zo leuk mogelijke manier echt gezellig kan maken. Geen saaie piet dus. Iemand die het leuk vindt om te stappen en het anders dan anders doet.
Ik maakte echt een grapje hoor, kijk, ik val meestal wel op jongens met donker haar die toch wel een koppie groter zijn dan ik. Maar dat wil natuurlijk helemaal niet zeggen dat er misschien niet ergens een waanzinnig leuke blonde gast rondloopt waar ik het prima mee naar mijn zin zou kunnen hebben toch? Dus
Ik wil met jou kunnen lachen, gieren en brullen de hele dag. Actief en open om nieuwe dingen te leren of te doen enz... Je hebt er ook geen problemen dat ik veel vrienden heb van het andere geslacht, want ik ken eenmaal veel mensen. (Omdat ik zo geweldig ben natuurlijk ;-p whahaha)
Je moet de moed hebben om mij te benaderen. Ik ben gemakkelijk te begrijpen. Ben je een liefhebbende vent? Laten we de dingen goed voor ons maken. Ik zal wachten op je bericht hier.