ik zoek lieve vriend ,die me neemt hoe ik ben,ik kijk niet zo naar het uiterlijk,hij moet me alleen wat te bieden hebben,om soms eens leuke dingen te doen.
TrijntjeH, 49 jaar · Elst
Ook single, mooie man, zelfverzekerd, mag uit België komen of Nederland maar niet verder. Je houdt van dingen ondernemen, samen en alleen, hebt een fijne vriendenkring en dus ook een leuk sociaal leven. Je kent jezelf goed, bent niet te trots om je trots opzij te zetten wanneer dit nodig is en je houdt van lekker lachen en een lekker pilske.
Eviaal71, 46 jaar · Eggewaartskapelle
Geen idee of het kan, en geen idee of u het bent. Ik weet wel dat er maar een manier is om daar achter te komen en dat is het uit proberen.
Jomandah, 56 jaar · Middelburg
Je bent een man die altijd spanning zoekt. Je vind het standaard gedoe niet echt aantrekkelijk maar verleiding kan je goed zien. Je vind een vrouw in mantelpak en een eigen kantoor heel spannend en dat je me wil verwennen durf je ook gewoon te zeggen. Ik ben namelijk open in wat ik zeg. En dat verwacht ik van een ander ook. Dus durf je mij discreet te bezoeken?
Meisjes in de chatbox
Ruthx, 23 jaar · Schoten
♥ Antwerpen
♥ Ik heb donkerblond haar
♥ Ik heb blauwe ogen
♥ Ik rook niet
♥ Ik heb geen tatoeages's
♥ Ik heb een slank lichaam
Ruthx is op zoek naar:
Je bent heel leuk en hebt een makkelijk karakter.We maken het mekaar niet extra moeilijk! We gaan samen gewoon een heel leuke tijd hebben.
Een aardige persoon met het hart om een ??vrouw gelukkig te maken! Ik hou van een man die eenvoudig, grappig, gemakkelijk in de omgang is en me altijd kan laten lachen!
Klein maar fijn en precies weten wat ik wil. Dat slaat op mij en ik weet wat we kunnen doen samen. Heb je ook zin om wat actie te ondernemen samen?
PinkEmber, 22 jaar · Midlaren
♥ Drenthe ♥ Bruin haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
Je moet iemand zijn die verder kan kijken dan het feit dat ik een exotische danseres ben en me gewoon neukt omdat we het willen. Je moet ook ruimdenkend zijn. Vooral als het gaat om seksspeeltjes.
Ik houd ook van zwart, zwart past overal bij. Hoe dan ook, ik ben op zoek naar een sekspartner voor regelmatige ontmoetingen. Als ik mag kiezen, dan mag hij van mij overheerlijk zijn, geweldig sterk en speels in bed. Jij kan ook wel eens wat ruiger of ruwer zijn, maar jij weet precies wanneer je dat kan doen.
Ik wil een heel jonge dame, maar je moet ouder dan 18 zijn. Iemand met een schattig baby gezicht om mijn echte geliefde en vriendje te zijn. Iemand die me gelukkig kan maken!
Ik wil een man die me laat voelen dat ik mezelf kan zijn. Praat over gelijk wat en doen wat ik wil. Ook wordt een gemeend compliment altijd gewaardeerd.