Een zelfstandige man die doet wat hij doet en niet vast houd aan dingen. Een date wel ziet zitten maar niet direct gebonden wil zijn. intimiteit met een dame belangrijk vind.
72ELVIRA, 45 jaar · Etten-Leur
Als je geïnteresseerd bent om mij te ontmoeten, moet je jezelf voorbereiden want ik ben geil en verlang naar seks, je moet weten hoe je me moet behandelen en vermaken in bed. Maak me zelfs voor slechts één nacht gelukkig en laten we zien of we goede minnaars kunnen zijn!
Lndynn , 57 jaar · Kwintsheul
Mensen die altijd een goede en positieve kijk hebben. Mensen die graag een heel interessant leven hebben. En dat niet alleen maar uit is om seksueel bezig te zijn, maar alleen ook om nieuwe vrienden te vinden.
RacquelW, 69 jaar · Wierden
De charmante, mannen die humeur nog in hun hebben, respect voor de vrouwen hebben mogen zich aanmelden. Dat is niet al teveel gevraagd?
Sta jij open voor zulke relaties of heb je zelf een , laat mij dan zeker iets weten want ik ben heel erg benieuwd in hoeverre die bij jou loopt en wat jullie onderling geregeld hebben. Bij ons zijn de grenzen heel ver.
Neriss4 95, 22 jaar · Driebergen-Rijsenburg
♥ Utrecht ♥ Bruin haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
Gezelligheid staat voorop en dat is een must. Ik denk dat we er veel mee kunnen want dat is de basis van een heerlijke en geweldige tijd samen. Hoe dan ook is dat wel een must voor mij!
Muziek is altijd leuk, wie weet ben je wel degene die dezelfde dingen leuk vind. Daar gaat het mij om dat ik met iemand in gesprek kan gaan die er net zo over denkt als mij.
Ik ken wel al een paar plekken maar het is wel leuk om een beetje mijn draai te vinden hier met een leuke gozer. En als we verliefd worden is dat ook nog eens leuk meegenomen.
Ik ben nog jong en ik wil weer volop gaan genieten van mijn leven. Ik kan erg lekker koken zeggen ze dus als je van lekker eten houd ben ik zeker de vrouw voor jou. Hoor ik je zo?
XandraX94, 23 jaar · Hulsberg
♥ Limburg ♥ Bruin haar ♥ Grijze ogen ♥ Slank lijf
Ik wil een man vinden die volwassener is dan ik, die me elke positie kan neuken en me op veel manieren plezier zal doen! Ik hoop dat je me dat allemaal laat voelen!