Ik vind jongens leuk als ze maar lief en aardig zijn. een beetje spontaan, maar zelf ben ik best verlegen. Ik heb weinig ervaring met jongens, nooit echt behoefte gehad, maar de laatste tijd voelt het wat anders. Ook nu ik vaker uit ga met mijn vriendinnen. Dus leuke jongens kunnen mij altijd mailen xxx
Vrolijk, spontaan en je houd van uitgaan. Je wil genieten maar nog geen gezin stichten. Een toekomst opbouwen en helemaal voor mij gaan! Je moet wel van uitgaan houden hoor want dat doe ik het liefste ieder weekend.
Een beetje leuk is niet leuk genoeg! Ik zoek een man die nét dat beetje extra's heeft. Een man die bij mij die glinsterende oogjes geeft, die de vlinders laten fladderen en bij wie ik het gevoel heb: Dat is mijn ware! Als jij denkt dat wij goed samen zouden passen, vrees dan niet om een bericht te sturen.