Je hebt heel wat ervaring als het gaat om een ??vrouw neuken tot een orgasme. Ik wil echt iemand die mijn geile kutje kan bijhouden en me altijd tevreden kan houden. Als we neuken, kan je alsjeblieft een condoom dragen omdat ik nog niet zwanger wil worden.
Je moet meer dan één keer kunnen klaarkomen, dus ik kan echt plezier hebben met je lul. En je moet het niet erg vinden als ik ook met je ballen speel of ze zelfs in mijn mond stop! Al het andere kan verder worden besproken.
Iemand die het niet erg vind dat ik nog ergens stiekem een vriendje heb, leuk en spontaan is en vooral zin heeft in een leuke tijd! Ben je een beetje avontuurlijk en er niet vies van bent om nieuwe dingen uit te proberen? Hier komen! Hihi