Kortom op deze site om een neukbuddy te vinden maar ook om nieuwe mensen te ontmoeten voor gezelschappen op datafilms of zo, op dit moment op niets langere termijn.
Zelfs als het alleen voor vriendschap is weet ik niet precies waar ik heen ga of wat ik precies wil vinden, ik wil gewoon gerespecteerd worden tijdens alles wat we doen. Ik observeer altijd een man met wie ik praat. Ik hoop dat je het niet erg vindt.
Als jij mij helpen kan met Nederlands leren? Misschien me ook mijn gids zijn en mij coole plaatsen zien laten. Voorlopig ik nog hier zijn en dan beter als ik mijn weg weet. Graag leuke, lieve en grappige man om veel plezier te maken.
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Femmy96, 21 jaar · Diepenbeek
Ik mag verwachten dat je een echte man bent of tenminste een volwassen jongen van boven de 18. Je houdt van neuken zonder iets
Opstapsnel, 21 jaar · Krombeke
Een leuke jongen die mij de kans geeft hem te leren kennen en anders om natuurlijk. Stoere jongens daar heb ik het niet zo mee,
Anna 1996, 21 jaar · Roermond
Volgt
Jettesss, 20 jaar · Workum
x
Silke2015, 20 jaar ·
Volgt
Belle96, 21 jaar · Helchteren
Hou jij van uitgaan? Leuke dingen doen samen, lekker er op uit. En zie je er ook nog eens goed uit? Hou je van lachen en vooral