Je moet goed opgeleid zijn anders zal ik je afwijzen. Ik wil geen slechteriken die een slechte manier hebben. Ik probeerde dat met mijn ex en ik haat het zo erg. Dat ik er spijt van heb dat ik hem als vriendje heb gemaakt.
Heb jij ook moeite om contacten te leggen maar wil je toch wel een leuke vrouw leren kennen? Dan zou ik het leuk vinden als we met elkaar kennis kunnen maken. Ik ben spontaan, lief en rustig en ik hoop dat ik snel een leuk bericht van je mag ontvangen.
Ik doe veel alleen en kan natuurlijk ook al heel veel. Maar het is zoveel leuker om dat eens te gaan delen. Heb nog niet een mega berg toekomst plannen die maken we tenslotte samen wel. Ik val op mannen die gewoon lekker puur zijn.
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Kier, 27 jaar · Dinteloord
Jaa wat moet ik nu zeggen want ik geloof nie in de prins op het witte paard. Als jij drie x l bent dus lief leuk en lekkerrrr heb
Faiza, 27 jaar · Leeuwarden
Nederlandse man of halfbloed die er lekker uit ziet en die snapt hoe het werkt
NicoWants, 27 jaar · Kuringen
Ben je op zoek naar een geile meid? Zo ja, ik ben er gewoon voor je. Je hoeft me alleen maar een bericht te sturen. Ben je er klaar
SexySusan, 27 jaar · Gouda
Verzorgd
3lla23, 27 jaar · Sliedrecht
Niets is er zo slecht als een man met een ego zo groot, dat je boven je stand moet gaan leven. Ik vind dat ook seksueel, helemaal
Heelverlegen, 26 jaar · Almelo
Dat je ook getrouwd bent of een relatie heb dat vind ik geen probleem. Het is jou taak om mij te laten genieten, lukt jou dat?
Missunderstood, 27 jaar · Maastricht
Beetje stoere vent mag je wel zijn. Ik val zelf op wat oudere mannen, gewoon omdat het kan. ik kan het soms niet zo vinden met