Niets is er zo slecht als een man met een ego zo groot, dat je boven je stand moet gaan leven. Ik vind dat ook seksueel, helemaal niet aantrekkelijk... Zo'n man die hoofdzakelijk alleen maar zichzelf het belangrijkste vindt. En zichzelf fantastisch vindt. Maar het andere extreme is een man die helemaal niets van zichzelf denkt. De onzekere man. Of erger nog; Als je nog steeds van hem houdt. De ideale man is zeker van zichzelf maar dan op een leuke manier. Een man met een ego die gedoseerd is. Een man met humor heeft zeker zijn voordelen.
Ik wil graag een man met een goed figuur, die graag traint en me kan begeleiden, die hard werkt, van cinema houdt, van het strand, maar nooit ophoudt liefdevol en aardig te zijn.
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
ClaraT, 27 jaar · Oostwold
Ik ben hier op jacht naar jongens. Ik sta open voor alles. Ik ben vrij makkelijk in de omgang. Wat er ook komt, ik zal gewoon meegaan
Dromertje91, 26 jaar · Houwaart
Voel jij er ook iets voor om een trio te hebben! En ben je een man of een vrouw, tussen de leeftijd van 25 en 35 jaar, dan zou ik het
Opwindendemeid, 27 jaar · Assen
Je bent geil en je houdt van snoepen dan zit je bij mij goed, eerst snoepen tot je er misselijk van word en daarna mag je mij neuken
MyllahX, 26 jaar · Bulskamp
Kun je er gewoon zijn voor mij? Als je me een goed gevoel kunt geven, zou ik de dingen die je voor mij kunt doen erg op prijs stellen.
Melanie Nl, 26 jaar · Hilversum
Volgt
Ellemieke90, 27 jaar · Eck en Wiel
Een man met lekker veel levenservaring en die mij nog van alles kan en wil bijbrengen, anders blijf ik er maar zo achteraan
SammeeeyX, 27 jaar · Oostkamp
Je moet klaar zijn en je tijd met me doorbrengen, je hebt geweldig veel zin om bij me te zijn maar je bent niet opdringerig!