Gewoon zin om lekker plezier te hebben,leuke jongens leren kennen. Ik heb nu vakantie,dus wordt het anders een vet saaie boel! dus zou wel leuk zijn als je een lekker berichtje achterliet of zoiets?
Het zou te gek zijn om samen naar een feestje te gaan of juist thuis lekker op de bank te zitten met een goede film. Ik zoek een vriend die echt een relatie wil dus niet meer tijd besteed aan zijn vrienden haha. Natuurlijk is dat ook belangrijk maar het meisje komt op nummer een toch?
Oh ja, moet hier natuurlijk zeggen dat je leuk en knap enzo moet zijn, hahah, ja dan zullen er lekker veel reageren ;) Nee hoor, gewoon jezelf zijn, ben ik ook :-p
Ik wil bij iemand zijn die stout met mij wil zijn. Kun je zo iemand voor mij zijn? Zo ja, zouden we een leuke tijd kunnen gaan hebben Ik wil dat je goed voor me bent. Ga je veel geile dingen met me doen?
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Greenyfield, 23 jaar · Stavoren
Ik zoek een grappige en knappe jongen die niet op zijn mond gevallen is en vooruit wil in het leven.
Geor-Giia, 23 jaar · Dordrecht
Ik hoop dat jij me een speciaal gevoel geeft. Ben jij in voor wat leuks en stouts met me? Ik weet zeker dat we samen gaan genieten.
Sweetsugarlady, 23 jaar · Briltil
Iemand die altijd iets te vertellen heeft, sociaal is en gewoon leuk in de omgang. Ook iemand die graag knuffelt en dat ook
Sexbom2102, 22 jaar · Halle
Volgt
GameGirlEvi, 23 jaar · Almere
Heb je die pik.
Bristol, 23 jaar · Zeist
Nou je snapt wel dat omdat ik in een relatie zit, het allemaal voorzichtig en hush hush moet. Discreet dus :)
Manoutje, 22 jaar · Haghorst
Jong en zeg maar.....heet! Hahahah
Tes25, 23 jaar · Baaigem
Ben jij een verzorgde man die in staat is een conversatie inhoud te geven, ben jij lief en spontaan van aard. Zin in gezelligheid