Houden van lekker eten, genieten van een goed en gezellig avondje
Gaandeweg, 54 jaar · Fleringen
locaties zijn nader nog te bepalen, maar ik wil eerst een goeie band hebben met de personen in kwestie. Het is geen pre, maar het vergemakkelijkt wel de sfeer als het ware. Wij willen liever niet thuis ontvangen, maar als jij zelf wel kunt ontvangen, heb ik daar wel gehoor naar.
Nicegirl5706, 60 jaar · Roermond
Mijn voorkeur gaat uit naar een man die net zo zorgzaam en menslievend is als ik, ik heb een hekel aan mannen die zichzelf vooropstellen. Persoonlijk vind ik het ook belangrijk dat een man toch een beetje dezelfde interesses heeft als ik, naar museum of theater, op reis of op restaurant.
Juwelenvrouwtje, 51 jaar · Almelo
Ik hoop hier een leuke en eerlijke man tegen te komen. Wat geduld zou erg op prijs gesteld worden, want ik heb namelijk wel wat tijd nodig om iets te kunnen beslissen. Uiterlijk is voor mij geen belangrijke punt, zolang ik mij maar goed voel in jouw gezelschap.
Meisjes in de chatbox
Frances1993x, 25 jaar · Houten
♥ Utrecht
♥ Ik heb blond haar
♥ Ik heb blauwe ogen
♥ Ik rook niet
♥ Ik heb tatoeages's
♥ Ik heb een gezet lichaam
Frances1993x is op zoek naar:
Wat ik hier hoop te vinden??? Nou, ik zoek hier dus naar een man die liever geeft dan krijgt. Dus iemand die mij durft te verwennen, zonder dat ik verplicht word dat bij hem te doen!!! Maar iemand die kan genieten van het spel om te geven zonder dat hij wil dat ik vanalles bij hem ga doen! Dat zou voor mij perfect zijn omdat zo een man juist blij word als ik hem wel een keer wat teruggeef!
Jij bent een ondeugende man die mij wel als zijn speelkameraadje in bed zou willen hebben. Jij bent ook ruimdenkend en jij weet een vrouw als mij te plezieren. Jij bent ook volwassen en schoon en je kan mij veel bevrediging geven als ik bij jou zou zijn.
Het beste is dat ik iemand vind, die er voor zorgt dat ik niet constant stil val. Maar me vaker bij de les houdt en dan samen leuke dingen doen dan. Ik ben echt wel benieuwd of dat hier wel zal lukken dus.
Je moet goed opgeleid zijn anders zal ik je afwijzen. Ik wil geen slechteriken die een slechte manier hebben. Ik probeerde dat met mijn ex en ik haat het zo erg. Dat ik er spijt van heb dat ik hem als vriendje heb gemaakt.
Mariesska, 25 jaar · Kerkrade
♥ Limburg ♥ Blond haar ♥ Blauwe ogen ♥ Slank lijf
Ik hoop een man te vinden die me zal geven wat ik wil. Een metgezel in het leven die me nooit zal verlaten, wat er ook gebeurt. Ik ben op zoek naar een vriend om voor altijd bij te zijn.