Jij zoekt een leuke en ondeugende dame. Vind het heerlijk om plezier te beleven en te genieten van elkaar. Maar daar naast ben je ook een beetje romantisch en lief voor me.
LeaaaLea, 46 jaar · Amstelveen
Lekker veel seks hebben en alleen maar aan jou en mij denken dat is wel het voornaamste van alles. Veel seks doet een mens gewoon goed, daarom wil ik daar echt graag werk van maken met jou samen.
BoontjeFoontje, 58 jaar · Ename
U vraagt, ik serveer. Ik ben op zoek naar mannen met uiteenlopende fantasieen die zij willen waarmaken, wat hun partner niet wil, lijkt mij juist erg spannend om te doen. Ik hoop daarom op veel reacties, voor mij zijn maar weinig dingen te gek, uiteenlopende seks fantasieen zijn bij mij meer dan welkom.
Jij bent gewoon een lekkere en-of gezonde man die graag met seks van doen heeft en heerlijke grote borsten lekker geil vindt. Leeftijd is niet waar ik iemand op afkeur of afwijs. Al ben je 90, als je een keiharde hebt ben je welkom bij mij. Hygiene is natuurlijk wel belangrijk.
Je bent een lieve en zorgzame man die weet hoe je vrouwen moet respecteren. Je hebt ook een bron van inkomsten, zodat je voor jezelf kunt zorgen. Ik wil ook bij iemand zijn die altijd goed ruikt en een soort romantische relatie met mij wil hebben.
Ik ga je alle dingen geven die je wilt. Laat me gewoon goed voelen en ik ben er gewoon voor jou en ik wil je echt gelukkig laten voelen. Kun je geweldige dingen met me doen? Laten we dat samen doen.
3lena14, 26 jaar · Noordgouwe
♥ Zeeland ♥ Blond haar ♥ Grijze ogen ♥ Slank lijf
een man die zijn trots voor me wegneemt. Een echte man die wil dat ik een vriend ben en misschien kunnen we in de toekomst minnaars zijn, dat is mogelijk.
Ben jij een beetje een stoere bink die wel van wanten weet en heb je wel zin in een avontuurtje? Laat dan snel wat van je horen, ik kan niet wachten.
CCherry, 24 jaar · Assen
♥ Drenthe ♥ Bruin haar ♥ Groene ogen ♥ Slank lijf
Ik heb niet zoveel eisen hoor, het zou alleen wel fijn zijn als je in de omgeving woonde, of misschien wil eigen vervoer. En je moet er niet aan denken om het leger in te gaan omdat je geen zin hebt in school!! Ohja, je moet wel romantisch zijn en goed verzorgd. Daar hou ik wel van.