Moet van sm en/of bondage houden. Mijn laatste relatie heb ik beeindigd omdat hij geen interesse had in mijn fetishes. Voor mij zijn ze heel belangrijk, helemaal omdat ik echt eens aan mijn seksuele trekken wil komen!!!!
Wilboys, 49 jaar · Berg
Ben jij dan degene die ik zoek? Degene die mijn hart komt verwarmen en mij in vuur en vlam zet?
Lekkerweer1951, 65 jaar · Molenaarsgraaf
Jij vindt het leuk als een vrouw een eigen leventje heeft en haar ding doet. Jij kunt het waarderen dat ik geen standaard mens ben en houdt daar ook wel van. Als jij dan ook nog ruimdenkend bent en open staat voor meer dan een vriendschap ben jij mijn man.
Adartistiek, 51 jaar · Oldenzaal
Ik ben op zoek naar een lieve man die het leven serieus neemt. Die een doel in zijn leven heeft of zijn doel dus al bereikt heeft. Die het niet erg vind om over zijn gevoel te praten en die ook goed kan luisteren.
Meisjes in de chatbox
02Rosita94, 24 jaar · Monnickendam
♥ Noord-Holland
♥ Ik heb bruin haar
♥ Ik heb blauwe ogen
♥ Ik rook niet
♥ Ik heb geen tatoeages's
♥ Ik heb een slank lichaam
02Rosita94 is op zoek naar:
Ik wil een seksmaatje vinden. Je bent gezond, actief en in uitstekende conditie. Je bent seksueel zelfverzekerd en weet precies wat je wilt. Je bent nieuwsgierig en staat open voor veranderingen. Je houdt van sexting en voorspel maar ook van gepassioneerde stomende hete seks.
Je staat open voor experimenten in je leven. Ik wil je met technieken kleine impuls geven, ik wil je gebruiken als mijn proef konijn, maar we kunnen samen ook genieten dat beloof ik je.
Jouw leventje is er nu ook wel klaar voor om met mij te gaan settelen. Natuurlijk doen we het op de juiste en goede manier en gaan we eerst samen uit, samen winkelen en samen op vakantie, voordat we die echte stap gaan maken.
Goede seks en pure liefde, ik wil dat het zo erg gebeurt. Ik heb een man nodig die er echt voor met me wil gaan en doen wat we willen. Doen we samen zoveel wat we willen?
Ik geef jou echt een heel belangrijk gevoel als je bij mij bent. Ik ben hier om jou alles te geven wat je maar wil in bed. Dan gaan we genieten van elkaar.
Ik vind iedereen op zijn eigen manier wel aantrekkelijk, voor mij draait het echt niet om het uiterlijk. Als jij een leuke uitstraling en een leuk karakter hebt, zou ik al makkelijk voor jou kunnen vallen.
Ik ben op zoek naar de juiste voor mij. Ik weet zeker dat ik veel geweldige dingen kan bieden voor die persoon. Denk je dat we nu geweldig voor elkaar zullen zijn?
Een maatje, waarmee ik leuke gesprekken kan voeren en misschien ook leuke dingen doen. Ik heb denk ik wel een kleine achterstand met plezier maken, maar dat is omdat ik mij volledig richt op mijn studie. Maar af en toe een beetje pret, kan geen kwaad denk ik :-) Je staat open om mij nieuwe dingen te leren en