Vind je het leuk zoals mijn tieten eruitzien? Ik wil dat iemand mijn borsten streelt zoals de pornosterren het doen. Ga je dat doen met mijn tieten? Ik heb je nodig.
Channiejjj, 46 jaar · Helen-Bos
Een hele leuke man dus, ik heb er verder niet al te veel verwachtingen van dus dan kan het denk ik ook niet tegenvallen.
Marga62, 52 jaar · Hollandscheveld
Ben jij DE juiste persoon, die samen met mij deze weg wil bewandelen? Vrijheid-blijheid. Ben jij het waar ik binnenkort een afspraak mee heb?
Meisjes in de chatbox
Lisalisa90, 26 jaar · Nijmegen
♥ Gelderland
♥ Ik heb blond haar
♥ Ik heb blauwe ogen
♥ Ik rook niet
♥ Ik heb geen tatoeages's
♥ Ik heb een slank lichaam
Lisalisa90 is op zoek naar:
Ik ben biseksueel, dus mannen en vrouwen, kom maar op!! En stuur me vooral een geile foto als je me toch al een berichtje stuurt (A)
iemand die zichzelf is, die van lkker gek doen houd! gezellig uitgaan met vrienden, beetje de gangmaker :p Jij houd toch ook wel van een gezellig feestje en een biertje???!!! Nou, dan mag jij deze meid lekker meenemen :p
Je bent klaar om mij voor de allereerste keer te neuken. Jij bent die speciale persoon die de eerste mag zijn en ik wil er ook voor gaan. Seks is wat ik wil en hopelijk kan jij me dat geven.
Een leuke boy die open staat voor gezellig contact, je moet iemand zijn waar ik goed mee kan chillen en gewoon gek mee kan doen en super veel lachen. Stoer mag wel maar je hoeft dat niet te overdrijven want van macho gedrag walg ik! Laat je snel wat horen:p
Mannen die zomaar op mij afstappen en van alles van mij willen, vind ik maar niks. Hier kun je lekker kiezen en dat maakt me gelukkig :) Ik val op artistieke mannen die een beetje mysterieus en sluw zijn...
Ik wil dat mijn toekomstige man wijs en ervaren is. Hij is een goed opgeleide persoon die een goed advies kan geven en die me kan beschermen als het nodig is. Gezonde kritiek is zeer welkom, niemand is perfect en we zouden elkaar erover moeten helpen. Dit zijn de kwaliteiten van een echte man, waar ik mee wil
Een man die zijn pik wel van achter in mij wil steken en dan niet van achter in mijn soppende schelp, maar in mijn bonkende ster. Ik weet dat het lekker gaat zijn en met de juiste hoeveelheid spuug en glijmiddel een hele belevenis voor ons beide.
Fabiola91, 26 jaar · Dwingeloo
♥ Drenthe ♥ Blond haar ♥ Blauwe ogen ♥ Slank lijf
Ben je het er mee eens dat we seks nodig hebben in ons leven en als we helemaal geen seks hebben, dat dan heel erg is. Dus ik ben bereid om die man te vinden en tijd door te brengen. In bed natuurlijk, dat is de heerlijk en de beste plek voor ons!
Ik zou graag met iemand op stap gaan en leuke mensen willen leren kennen. Dit kunnen zowel mannen als vrouwen zijn. Niet dat ik lesbisch ben ofzo (ik heb het nog nooit geprobeerd dus wie weet) maar gewoon voor de gezelligheid. Bij voorkeur in Utrecht e.o. omdat ik daar op kamers zit.