Een man die mij lekker thuis kan verwennen zodat ik de seksuele spanning niet hoef te zoeken in clubs!
Ladyjulesx, 59 jaar · s-Gravenhage
Ik weet zeker dat je gaat genieten van alle dingen die we gaan doen als we samen zijn. Ik hoop dat dit het beste voor ons gaat zijn. Word je nu enthousiast ? Ik ben er gewoon voor jou.
Eysoma, 65 jaar · Maasbracht
Gezellige man die ook van af en toe een borrel houd, het leven toelacht en een gezellige tijd wil hebben. Zich ook weer een beetje beter wil voelen na een grote sleur. Ik zit daar zelf namelijk wel in. En verder gewoon lekker eens een weekendje eruit willen. Of een dagje.
AdeleDeelst, 72 jaar · Elverdinge
Jouw achtergrond of status is echt niet van belang. Leeftijd speelt ook geen doorslaggevende rol. Ik hoop dat jij een goed karakter hebt en veel liefde kan bieden. Als jij dan ook nog eens helemaal open staat voor mij weet ik zeker dat het erg gezellig kan worden.
Meisjes in de chatbox
AlluringHolli3, 24 jaar · Hilvarenbeek
♥ Noord-Brabant
♥ Ik heb bruin haar
♥ Ik heb bruine ogen
♥ Ik rook niet
♥ Ik heb geen tatoeages's
♥ Ik heb een slank lichaam
AlluringHolli3 is op zoek naar:
Ik zou graag huisje boompje beestje samen willen opbouwen. Ik kijk graag uit naar je reactie.
Je bent een heer en wilt iets leuks met me doen, je zult me ??niet slecht behandelen en ik hoop ook dat je serieus bent! De man die mijn hart kan veroveren is een man die ook goede manieren heeft.
We zijn misschien nog te jong om echt serieus verliefd op elkaar te worden maar we kunnen elkaar in ieder geval leren kennen. Even kijken waar het heen gaat en dan zien we wel toch? Wil gewoon met iemand lachen en erachter komen wat ik fijn vind in een jongen en wat niet...
Liid-Wien!, 25 jaar · Grevenbicht
♥ Limburg ♥ Zwart haar ♥ Grijze ogen ♥ Slank lijf
Man die niet moe zal worden om me altijd te kussen !!! Dat is het enige dat ik in mijn leven wens. Liefde is niet zo gemakkelijk te vinden voor mij, daarom ben ik een beetje wanhopig. Wees alsjeblieft mijn man.
Ik ben niet hard op zoek, maar een leuke spontane man voor een date zou wel leuk zijn. lekker relaxt ouwehoeren over van alles en nog wat. gezellig dingen doen samen. en misschien ook wel wat anders :)