Iemand die gewoon ook eens spontaan met een leuk idee of voorstel komt om toch even het dagelijks leven achter ons te laten en te genieten van wat kan en mogelijk is. Samen gewoon even er tussen uit knijpen als het mogelijk is om de zorgen van morgen te verdrijven?
Binnentuinen, 69 jaar · Proven
Je hebt een eigen leventje maar vindt het ook wel leuk als er iemand is waar je terecht kunt. Waar je fijne gesprekken mee kunt hebben, af en toe eens een uitstapje of reisje kunt maken of eens op restaurant kunt gaan.
RossiBea, 57 jaar · Almere
Affectie en genegenheid zijn trefwoorden in je omgang met een partner, lief en leed samen delen dat is wat ik zoek. Is dit wat je mij kunt bieden en wat je van mijn kant ook graag wilt ontvangen dan hoop ik spoedig een berichtje van je te krijgen.
Lisa V Teghelen, 52 jaar · Amsterdam
Guys or girls, let's just say I'm a people person :-) Are you in or out? Laat je niet afschrikken door mijn uiterlijk. Ik weet hoe ik er uit zie, maar da's niet altijd in mijn voordeel, zeg maar. Gek op girls met de goeie rondingen, vooral in combinatie met mannen met de goeie lengte. Ik reageer niet op berichtjes zonder foto. Leef je uit dus.
Meisjes in de chatbox
ILove, 26 jaar · Eindhoven
♥ Noord-Brabant
♥ Ik heb blond haar
♥ Ik heb bruine ogen
♥ Ik rook
♥ Ik heb geen tatoeages's
♥ Ik heb een slank lichaam
ILove is op zoek naar:
Grappig, spannend, fun, knap, stoer, voldoe je al??
Ik hou wel van mannen die van gekke dingen houden. Dus bungeejumpen op een eerste date bijvoorbeeld. Of die mij de vrijheid geven om hen een volledig nieuw kapsel te geven. Niet te zwaar denken over alles, maar gewoon doen en leven met de dag.
Als jij degene bent met over wie ik praat, laten we samen dan plezier hebben. Wil je dat dit speciaal maken voor ons, laten we er dan samen voor gaan. Laten we het snel doen en niet langer tijd verspillen. Ik wacht de man die mijn leven gelukkiger zal maken.
Hier wonen veel van die boeren jongens, of aso gasten. Ik wil absoluut nix zoals dat. Een jongen moet wel relaxt zijn. gezellig en aardig. wel een beetje normale type. houdt van gezellig uitgaan.
Sex is het natuurlijk en ik heb het ook in mijn leven nodig. Ik hou ervan om seks te hebben en geliefd te worden door een geweldige kerel. Die man ben jij hoop ik? Hoe denk jij erover?
Je bent ervaren en bedreven en je hebt er wel zin in om mij van alles te leren over seks. Je kan mij leren wat je wilt, dus je hebt het altijd naar je zin.