Een plezante man en een beetje een romanticus met een passie voor de cinema.
Hendriekje, 54 jaar · Kaatsheuvel
Eerlijkheid is voor mij het sleutelwoord. Iedereen stoot wel eens zijn neus maar dat is echt belangrijk. Ik zoek een open man die goed kan praten over alles en waarmee ik ook kan lachen.
Mackenzie-1950, 68 jaar · Wognum
Je moet geloven in wat de Almachtige voor ons heeft gepland. Ik denk dat het mijn lot is om deze website als mijn uitlaatklep voor liefde te hebben.
Maria2018, 47 jaar · Londerzeel
Een man die het niet serieus neemt en altijd grapjes maakt als we samen zijn. Wie heeft een goed gevoel voor humor en kan me telkens laten glimlachen als ik bij hem ben. OPen-gericht en open voor een serieuze relatie wanneer we op elkaar klikken. Energiek en actief in bed!
Meisjes in de chatbox
Favourghazi, 26 jaar · Amsterdam
♥ Noord-Holland
♥ Ik heb blond haar
♥ Ik heb bruine ogen
♥ Ik rook niet
♥ Ik heb tatoeages's
Favourghazi is op zoek naar:
Eenvoudig en mooi uitziende dame op zoek naar de perfecte man, die een ruimte zal innemen in mijn leven
dikke lul dat ik beetje bij mn vrindin ga zitte nixen. wil wel gewoon lekker sex hebben :p ben misschien een kleine meid maar ben wel wat gewend hoor ;) maar ik hou wel van een lekkere pik, liefst geschoren of kort. Ik ben lkkr licht, dus kunnen vele standjes doen hahaha heb nooit buiten sex gehad dus zou dat
Waar ik van hou, zijn de mensen die ze kunnen maken als een zegen voor anderen. Ik ben een sterke vrouw, dus je weet hoe je met mij moet omgaan. Denk je dat je mijn speciale persoon kunt zijn?