Ik ben op zoek naar een leuke man die volwassen is, een geweldige kijk op het leven heeft en die graag zijn interesses met mij deelt. En natuurlijk, niet te vergeten, een man die mij speciaal en veilig kan laten voelen. Voel je vrij als je mij een bericht wilt sturen.
MarthaVliet, 50 jaar · Amstelhoek
Om heel eerlijk te zijn, dit is mijn eerste poging en ik weet nog niet zo goed waar ik precies naar op zoek ben. In eerste instantie ging het voor mij om een maatje, maar hoe meer ik erover nadacht gaat mijn richting meer de kant op van seks. Een seks partner. Ik weet alleen niet hoe dit verder te moeten uitvoeren, hoe dit in zijn werk gaat en hoe ik een leuke man kan leren kennen. Maar ik denk dat dit een aardige stap in de goeie richting is.
Love63Lisanne, 54 jaar · Emmen
Mijn poesje is al nat en is er ook klaar voor. Dat is zo'n goed gevoel en jij en ik weten hoe ermee om te gaan. Ik weet het nu zeker.
Linenrooss, 49 jaar · Dongen
Zie jij het zitten dat maatje te zijn? Want dat zou echt wel heel erg fijn zijn en dan zou ik het ook echt fijn vinden om je te leren kennen. We willen natuurlijk wel alles van elkaar weten. Wat we bijvoorbeeld leuk vinden om te doen.
Seks is het beste wat er is, maar dat realiseer je je pas als je helemaal geen seks meer hebt. Dus het is tijd voor actie, zodat ik een partner ga vinden om goede seks mee te gaan hebben.
Ik val of mannen met humor, mogen wel sportief zijn. zolang ze maar eerlijk en gezellig zijn. Geen nerdy types. Maar wel lekker sociaal. Geen camozuipers, heb ik al ervaring mee. Nooit prettig!
Je staat met beide benen op de grond, hebt dromen maar die zijn reëel en te verwezenlijken. Je houdt van gezelligheid, de natuur, sfeer/knusheid, intimiteit en bent een prater. Aan een binnenvetter heb ik niets. Ik zoek iemand die zich durft te uiten, open en direct is. Pas jij in dit plaatje en ben
Je bent een sexy, knappe man die weet hoe je een vrouw zwijmelt. Je houdt ervan bloemen te geven en je vrouw mee te nemen naar een lekker diner of iets dergelijks. Ik geef de voorkeur aan losse jongens, maar dat komt alleen omdat ik geen drama in mijn leven wil.
Liefst iemand die niet zo verlegen is als ik, iemand die zelfzeker genoeg is in ieder geval. Ik heb niet meteen bijzondere wensen, alleen mannen die zich niet voldoende wassen of iets in die aard mogen meteen rechtsomkeer maken.
Lekker en goed geil in bed, ik hou van neuken dus ik neem aan dat jij het dan ook zo lang mogelijk volhoudt. 2 of 3 keer achter elkaar om daarna even te gaan eten en drinken, zodat we weer kunnen opladen voor de volgende ronde! Waar blijf je nou?!?!?!?!?!