Ik hoop je hier te vinden, bij voorkeur ben je groot en stevig en kun je je vinden in wat ik hierboven geschreven heb. Aanvullingen of andere invalshoeken zijn natuurlijk van harte welkom. Ik kan hier nog veel meer schrijven maar ik besef heel goed dat een wensenlijst eigenlijk onzin is....
Trans, 61 jaar · Woudenberg
Ben jij een ruimdenkende vrouw die wel eens wat anders wil.
Hayley Xx, 51 jaar · Bentveld
Ik zal je alles vertellen zonder te oordelen. Vertrouw in mij en vrees niet dat ik je ideeën zal verwerpen. Wees eerst mijn vriend, het is het belangrijkste deel. Er zullen dagen zijn dat ik 12 uur lang niet uit bed wil.
Kolleen, 47 jaar · Knokke-Heist
Lekker genieten in de natuur van en met elkaar. Weten hoe een vrouw te behandelen, stoere dingen willen doen
Meisjes in de chatbox
Lauren05, 26 jaar · Harlingen
♥ Friesland
♥ Ik heb bruin haar
♥ Ik heb grijze ogen
♥ Ik rook niet
♥ Ik heb geen tatoeages's
♥ Ik heb een slank lichaam
Lauren05 is op zoek naar:
Ik heb mezelf hier ingeschreven om een leuke fijne partner te zoeken. Iemand die open is, een vriend kan zijn maar ook mijn man. Laten we er voor gaan!
Voor mij is er nog veel te ontdekken wat ik samen met een leuke, goed verzorgde en positieve man zou willen doen. Kun je erg ondeugend zijn en me verrassen op een leuke en opwindende manier? Trek je stoute schoenen aan en verras me!
Ik hoop dat je me verzadigd laat voelen in bed als we seks hebben. Ik weet zeker dat ik veel dingen te bieden heb. Ben je hier om tevreden te zijn met mij?
Ik ben erg open en gezellig om mee te zijn, ik zoek iemand die mij gelukkig kan maken. Een goede vriend die er altijd voor mij zal zijn en ook de tijd heeft voor mij. Ik kan je alles geven wat je wilt, je hoeft alleen maar lief en zorgzaam voor mij te zijn.
Alsje op zoek bent naar een goede partner, ben ik er gewoon voor je . Ik ben er vrij zeker van dat we nu iets goeds zullen hebben. Kan je me blij maken?
Ik ga geen eisen neerleggen terwijl ik weet dat het gewoon niet mogelijk is dat een persoon daar allemaal aan gaat voldoen. Ik zoek gewoon een leuke gozer. Gewoon leuk zoals je bent gewoon lekker in je vel en niet te ego. Je moet bestaan dat weet ik. Maar waar ben je nu verstopt?
Ik weet niet helemaal wat ik moet verwachten, voor mij is dit nieuw en ook wel spannend. Zit een beetje te wachten op de reacties, kijken of ik er net zoveel krijg als mn vriendin :p maar ik heb wel een soort van persoonlijk voorkeur: donker haar, niet al te behaard en niet te jong. Als het maar een lekkertje