Je toont interesse en wilt zelf ook dingen over jezelf delen. Je bent actief en een levensgenieter, je reist graag en je bent singel. Een dagje relaxen sla je ook niet af!
-Aurelia , 59 jaar · Kwaadmechelen
Ik ben op zoek naar iemand die, net als ik zelf, leuke dingen wil doen. Iemand die niet de hele dag thuis wil zitten maar er een leuke dag van wil maken. Samen lekker kletsen en dineren terwijl we genieten van een goed glas wijn. Laat me weten hoe jij hier in staat.
Kg1212, 51 jaar · Alkmaar
volgt
Irma70, 47 jaar · Geldrop
interesse in een spannende man die van wilde actie houd. ik mis dit met mijn eigen vent.
Meisjes in de chatbox
SaSanne, 25 jaar · Leiden
♥ Zuid-Holland
♥ Ik heb bruin haar
♥ Ik heb bruine ogen
♥ Ik rook niet
♥ Ik heb geen tatoeages's
♥ Ik heb een slank lichaam
SaSanne is op zoek naar:
Ben jij die spannende man die hou van lekkere vrouwen. Want ik hou er van om jou lekker in de watten te leggen, je lekker te pijpen en te zorgen dat het je aan niks ontbreekt. Ik val op lieve mannen die soms ook wel romantisch kunnen zijn. En een lekker kontje hebben ; )
Je moet er zijn als ik je nodig heb, je bent een lieve man voor me. Je bent vrij, en als je dat allemaal bezit, dan ben ik zeker dat het zal werken tussen ons.
Ik ben niet perfect, ik ben geen engel, soms kan ik een echte storm zijn, maar ik kan heel zacht en luchtig zijn in de armen van een sterke man. Sterk niet fysiek, maar een man met een sterke wil en karakter. Ik kijk hier voor een man die weet hoe hij een man moet zijn!
Ik heb geen idee naar wat voor soort jongen ik op zoek ben, ik denk dat het belangrijk is dat hij mij op mijn gemak kan stellen. Iemand die een goede luisteraar is en ook spraakzaam is. Wie weet kunnen wij dan wel een leuke tijd tegemoet gaan.
Relatie is stuk gelopen toen ik in het buitenland was. Hij dacht dat dat een vrijbrief was om eens flink vreemd te gaan. Nou ja, no loss. Op zulke losers zit ik toch niet wachten.