'Ik ben dol op een man die ook van muziek en anime houdt, het zal een plus voor me zijn, want we hebben veel dingen om over te praten, en dat zijn natuurlijk leuke dingen toch?
Op zoek naar een leuke intelligente jongen om lekker mee te kletsen, chatten en leuke dingen mee te doen. Je hoeft absoluut niet de zelfde smaak te hebben, iets nieuws vind ik altijd interessant.
Je bent een relaxte kerel die een leuke avond met mij wil hebben. Ik moet je echter zeggen dat ik gewoon niet met iemand uitga, maar daarover meer als we met elkaar chatten. Voor nu wil ik gewoon weten of je het leuk vindt wat je ziet.
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Pleasance, 26 jaar · Eindhoven
zou het geweldig vinden als we samen lekker genieten kunnen, op een rustiger manier, Kan jij iemand in de watten leggen?
BabyNoaaaa, 26 jaar · Lelystad
Ik zoek een man die gewoon leuke dingen wil doen samen. Samen tijd doorbrengen, misschien als vrienden, misschien als meer.
Geilemaresha, 27 jaar · Rotterdam
Lekker gespierd en veel uithoudingsvermogen hmmmmm Vrouwen jullie mogen ook reageren hmmmm.
Germina, 27 jaar · 's-Hertogenbosch
Dus ik zoek iemand die mij eerlijk kan zeggen wat jij mooier vind. Mijn borsten of mijn billen. Stuur mij een berichtje en laat
Elsa91xx, 26 jaar · Hoensbroek
Ik woon alleen en ben via deze weg op zoek naar een leuke date! Ben jij een man die er netjes en verzorgd uit ziet en mij niet alleen
Lekkerblondjexx, 27 jaar · Etten-Leur
sportief en zin in een lekkere date
Feestorgeltje, 27 jaar · Mechelen
Je hoeft niet net als ik een feestbeest te zijn maar wel een beetje van het uitgaansleven houden, vroeg naar bed doen we doordeweeks
Emmillia, 27 jaar · Reek
Ik wil een lieve man die zorgzaam en liefhebbend is. Iemand die er voor mij is wanneer de tijden ruig worden maar ook iemand