je ziet door mijn beugel een veel mooier beeld. Dat is het ten eerste. Je vind het niet erg en snapt ook wel dat het tijdelijk is. Vervoer heb je zelf. Je kan in Friesland komen. En je bent niet snel op je bekkie gevallen. Ik hou namelijk wel van een vlotte man.
Jij neemt mij ook serieus. Ik houd er niet van om voor de gek gehouden te worden, dus bespaar me dat alsjeblieft. Vertel mij maar wat jij allemaal leuk vindt!
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Gilmeniet, 27 jaar · Haarlem
Ik wil niks blijvends, een paar keer afspreken en seks hebben met elkaar maar verder niks. Ik hou sowieso al niet van verplichtingen
Lekkerdroppie, 27 jaar · Enschede
Je houdt van een feestje, maar je weet mij ook af te remmen en geeft wat rust geeft. Gezelligheid en eerlijkheid is belangrijk.
DeOplossing, 27 jaar · Hellendoorn
Nou het liefst heb ik gewoon een lekkere pik die al mijn gaatjes gaat verkennen en een aantal condooms voor mij gaat vullen,
Love-Kimberleyx, 27 jaar · Rijswijk
Gek ben je van seks en je houdt van een vrouw die een goed uithoudingsvermogen. Pijpen mag ik je en je wilt mijn poesje goed likken.
SarahtheNicelady, 26 jaar · Belfeld
Als je goed en fatsoenlijk bent en ook een goed humeur hebt. Je moet bereid zijn om een gezin te stichten. En zal ons nooit verlaten
Horny GirSingle, 27 jaar · Nijmegen
lekker geile man
Donna1990, 27 jaar · Delft
Ik zoek een spannende jongen.. ben jij dat? :)
Danique013, 26 jaar · Tilburg
Hoor ik het liefste van jou zelf. Heb geen bepaald type als je maar een goed karakter hebt.