je ziet door mijn beugel een veel mooier beeld. Dat is het ten eerste. Je vind het niet erg en snapt ook wel dat het tijdelijk is. Vervoer heb je zelf. Je kan in Friesland komen. En je bent niet snel op je bekkie gevallen. Ik hou namelijk wel van een vlotte man.
Jij bent op zoek naar een meisje dat zich niet zomaar op haar kop laat zitten maar tegelijk ook niet voor problemen zorgt. Jij kunt wel wat tegenspraak verdragen als het nadien met de mantel der liefde kan bedekt worden is het voor jou al helemaal goed.
Zin hebben in lekker veel sex op spannende plekken, die moet je natuurlijk ook weten! Super geil zijn, weten hoe je mij op verschillende manieren aan mijn trekken kan laten komen en vooral het goed uit kunnen houden om een super geile pijpbeurt te krijgen.