Misschien denk je dat je heel knap moet zijn om mijn fotomodel te worden, maar dat is niet nodig hoor. Het gaat er juist om dat een goede fotograaf iedereen mooi op de foto krijgt. Dat heeft niks met oppervlakkige schoonheid te maken, maar alles met het vastleggen van de ziel van iemand. Dat wil ik gaan proberen bij jou.
Je bent hier ook om leuke seks met me te hebben, we kunnen zoveel plezier samen hebben, je kunt altijd stout doen met me als je wilt. Je kunt gewoon iets smerigs met me doen.
Ik zoek een stoute man die me alles kan leren wat ik in bed wil leren. Iemand die altijd beschikbaar is en mijn seksmaatje kan zijn. Ik wil dat je me helemaal over mijn lijf likt en mijn goede meester in bed bent!